SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy może zna się ktoś na tym?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie, a czasem Ci co na siłę chcą je zachować wyglądają po prostu śmiesznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30
ale nie mam aż takich mocnych zakoli.Są,od dawna i mam wrażenie ,że od jakiegoś czasu trochę się zaczynają powiększać.Z tyłu mam gęste włosy.Czy mam brać loxon? boję się,że jak zacznę go brać to włosy będą jeszcze bardziej wypadać? Zakupię sobie biotebal,lub inne tego typu specyfiki.Martwię się,że to wina testosteronu.Byłem ostatnio na siłowni,i jak popatrzyłem na tych łysych gości to mi aż niedobrze się zrobiło.W najgorszych snach się nie spodziewałem,że może mnie to dotyczyć.Osoba bez włosów to tak jakby ktoś bez palca,lub innej części ciała moim zdaniem!!!Oszpecenie, niby nawet jak niektórzy mówią,że to komuś pasuję,ja się z tym nie zgadzam, bo włosy są ważne. Tak stworzyła nas natura.A z drugiej strony,gdzieś czytałem,pewien artykuł,gdzie było napisane iż to wcale nie musi być wina testosteronu,że człowiek traci włosy, to właśnie testosteron powoduję dobry zarost na ciele,itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33168 Napisanych postów 23242 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278233
BPL-G
dokładnie, a czasem Ci co na siłę chcą je zachować wyglądają po prostu śmiesznie
Potwierdzam :) u mnei zakola przyjęły taki kształt zę patrzac od góry przy większych odrostach pojawia sie coś na kształt penisa z nabrzmiała moszną Zona mi tak kiedys powiedziała i dla potwierdzenia zrobiła zdjęcie :)


Ale to nie problem bo od mlodych lat gole głowe i mam gdzieś zakola .

Najlepsi są ci co mają szczecine na głowie w liczbie 20 włosow na krzyż ale twardo dlugość trzymają i subtelnie zaczesują wszystkie na bok - fajnie się takich ogląda na większym wietrze :D


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-02-14 06:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
czego byś nie brał to tylko strata pieniędzy i nerwów to genetyka i trzeba się z tym pogodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
monkey22
BPL-G
dokładnie, a czasem Ci co na siłę chcą je zachować wyglądają po prostu śmiesznie
Potwierdzam :) u mnei zakola przyjęły taki kształt zę patrzac od góry przy większych odrostach pojawia sie coś na kształt penisa z nabrzmiała moszną Zona mi tak kiedys powiedziała i dla potwierdzenia zrobiła zdjęcie :)



raz widziałem gościa
co miał włosy tylko dookoła głowy (nad uszami i z tyłu) a od czoła i i od góry całkowicie łyso
i on te boczne tak zapuścił po jednej stronie że ulizane przerzucone przez tą łysą głowę na drugą stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30
A jeszcze jedno, po co w takim bądź razie potrzebny jest trener personalny,dietetyk? Jak można zdobyć mięśnie , wcale nie trzymając się diety ani ciężką trenować? Niektórzy mają chyba za duża forsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie wiem od kiedy można zbudować masę nie trzymajac sie diety i mieć słabe treningi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
to raczej wygląda jakby starał się sprowokować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33168 Napisanych postów 23242 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278233
ktosa91
A jeszcze jedno, po co w takim bądź razie potrzebny jest trener personalny,dietetyk? Jak można zdobyć mięśnie , wcale nie trzymając się diety ani ciężką trenować? Niektórzy mają chyba za duża forsy.
Chyba na czarnym rynku z przeszczepami organów :)- mięśnie sie tworzy poprzez połączenie diety z ciężką pracą a nie zdobywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ktosa91
A jeszcze jedno, po co w takim bądź razie potrzebny jest trener personalny,dietetyk? Jak można zdobyć mięśnie , wcale nie trzymając się diety ani ciężką trenować? Niektórzy mają chyba za duża forsy.

opatentuj to a zostaniesz milionerem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia

Następny temat

Przygotowanie do badań

WHEY premium