SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam szanse na wzrost ? - 17 lat

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
to chlopie nie ma co pekac przeciez urosniesz do 1.70 na luzie albo i wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
mówisz ? Dobrze by było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
bez zadnych tych rozciagan drazkow dupereli kimaj duzo duzo zryj i bedziesz rosl bez kitu ja zaczalem prowadzic taki trub zycia i 1cm doszedl w niedlugim czasie a w tluszcz nic mi nie poszlo
w tym wieku najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13326
ja mam tylko 2m :< a tak na powaznie nie chce Cie martwic ale ja najwiekszy skok odnotowalem w wieku 14/15 lat gdzie to z 1,75 na 1,90 wskoczylem w 2 lata bodajze od 14 roku zycia. Obecnie juz nie rosne stanalem na 2m, wiec jezeli to tylko zalezy od momentu dojrzewania to ciezko bedzie. Nie martwilbym sie jednak tylko tym gadaniem ze skok nie skok etc.. Kumpel, nie widzielismy sie od I klasy liceum wiecznie 1,70m wzrostu, niedawno bylo nam dane sie spotkac a tu co prosze? chlopak w 2 lata skoczyl o 10cm czy 11 fakt faktem ma cos kolo 1,80 czy 1,79 wiec patrzylbym optymistycznie. Nie mniej jednak nie liczylbym ze po 18/19 roku zycia jakos specjalnie urosniesz juz ale medycyna nie takie rzeczy widziala, rosnij zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
No dzięk , bo juz sie bałem że to może byc koniec :) Masakra xD No może jeszcze coś urosnę , zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
ja nie chcial bym miec 2m ;/;/
1.85 i ejstem w siodmym niebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13326
a mi sie podoba gdy mam 2m, od tego roku mam zamiar zaczac chodzic na silownie, mam chyba 198cm dokladnie ale w dowodzie wpisalem 200 bo ladnie wyglada xDD Bycie wysokim ma swoje plusy jak i minusy, jak wszystko =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
ale jak na 2m wyrobi sie masa co niezle potem jest tak ze 115 wazyc :OO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13326
Niby masz racje tyle ze zastanawiam sie co wtedy z moja pasja siatkowka, przy takiej masie chyba ciezko o dynamike i skocznosc niezla ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
WItam.Nie chciałem zakładać nowego topiku , więc chyba napisze tutaj.Zobaczyłem tą skale Tunnera i troche mnie to zdziwilo.Wynika z tego że jestem już na początku 5 fazy , a mam dopiero 15 lat.Więc mam pytanie , czy jest ona w 100% wiarygodnym wyznacznikiem?Mam 180 cm , mój ojciec ma 189 - dlatego zawsze liczylem na te 185-190 , bo gram w koszykówke.Co o tym sądzicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!! Jablko adama strasznie duze

Następny temat

Czy przy soczewkach kontaktowych trzeba nosic okulary z filtrem UV?

WHEY premium