SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jestem inna? Dlaczego nie potrafię pomóc samej sobie?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień dobry mam na imię Ola i mam 16 lat. Właściwie nie wiem co się ze mną dzieje i nie potrafie tego dokładnie opisać... Otóż nigdy nie wierzyłam w siebie. Spotykając znajomych wmawisłam sobie że ten ktoś jest piękny, idealny a ja nie. Brzydziłam się samą siebie. Mam wspaniałą przyjaciółję, ale przecież ona jest idralna, szczupła, piękna, ją każdy chce. Stara mi się pomóc jak tylko umie. Jest kochana... A ja czuję się przy niej taka inna, poprostu grosza, ale kocham ją nad życie, czuję coś w rodzaju takiej boleści serca jak bym musiała coś zrobić a nie mogła, jak by nic nie zależało ode mnie a ja wcale nie mogła zmienić świata, jak ta nieeidzialna kropka na mapie naszego świata... Tylu ludzi tyle znajomych a jedyne co potrafię pomyśleć to ale ona jest ładna.... Co jest ze mną nie tak? Dlaczego pomagam tylu ludziom a nie potrafię pomóc samej sobie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
Cześć Olu temat do przepracowania u dobrego psychoterapeuty, jesteś teraz w takim wieku w którym kształtuje się Twoja psychika , a Twoja niereaktywność będzie pogłębiała Twój problem. Każdy jest wyjątkowy na swój sposób, nie jest to zależne od wyglądu, majątku a od osobowości, jesteś na pewno wrażliwą dziewczyną która potrzebuje wsparcia żeby sobie to wszystko poukładać. Jak sytuacja w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sprawa psychiki sama sobie mozesz nie poradzić, musisz z kimś porozmawiać, powoli małymi krokami wychodzić z tego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 433
Dokładnie. Spróbuj zaczerpnąć rady u lekarza specjalisty. Ewentualnie on skieruje Cię od poradni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strach przed siłownią

Następny temat

posiłek po treningu

WHEY premium