SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy CarboNox zawiera gluten ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
j/w

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co kojarze to gluten jest w produktach zbozowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402710
jest bialkiem wystepujacym w zbożach wiec tam nie powinno go byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
no ale w carbonox nie występuje nic zbożowego ? chodzi mi o to żeby ktos mi dał w miare pewną informację w sensie że NIE MA GO NAPEWNO lub JEST - bo 'nie powinno ... albo wydaje mi sie' jakos nie do konca mnie przekonuje . Ale tak czy siak dziekuje wam bardzo za zainteresowanie moim tematem

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23513
zaglądałeś w skład ?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
tak - natomiast w składzie jest bardzo wiele substancji nie wiem czy któras z nich ma jakis związek z glutenem ....

Pytam o to wszystko dlatego ze chce w ciągu dnia robic sobie gainera własnej roboty na zasadzie : dobrej jakści białko + carbo + łyzka masła orzechowego (swoja drogą , dobry jest to pomysl jesli nie moge zjesc normalengo posilku ? czy lepiej kupić gotowca) i zalezy mi aby nie bylo tam glutenu.

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 371
Maltodekstryny są w składzie, w których można byłoby się doszukiwać czegokolwiek związanego ze skrobią i dalej glutenem.
Jednak maltodekstryny są robione ze skrobii ziemniaczanej lub kukurydzianej a te nie zawierają glutenu chociaż w próbie na obecność skrobii będą zachowywały się podobnie jak te potencjalnie zawierające gluten.
Gluten =pszenica
Tak że w Carbo z maltodextrynami glutenu niema.

suple suple

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Przeniesione do działu Olimp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
maka62r bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź . Pozdrawiam Cie.

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
a w zasadzie jeszcze jedno pytanie mi przychodzi do głowy - w porcji CarboNox'a (juz niewazne jakiej wielkosci porcji) ile % to węgle złozone a ile proste ...mniej wiecej ?

Pytam dlatego , że zastanawiam się czy gainer własnej roboy typu : porcja dobrej jakosci białka (izolat+kncentrat) + porcja carbonox + ewentualnie garsc orzechów to dobry zamiennik posilku w pracy ? ew uzupelnienie takim szejkiem diety ? czy lepiej kupic gotowego Gainera ?

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402710
kupujac bialko i carbo osobno masz tyle lepiej ze sam dobierasz sobie proporcje b/w w zależności do swoich potrzeb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatine Powder vs Creatine Monohydrate Powder Creapure

Następny temat

Dzień Otwarty w Centrum Fitness Piekary

WHEY premium