SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy łańcuch do wymiany?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
spoko pojeżdże najwyżej do końca sezonu a potem sobie kupie jakiś za 15 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Mnie to strasznie wkurzało, jak mi przeskakiwał :) Ja bym tego nie zniósł :P Ale z braku finansów, i z chęci wydębienia paru zł, kupiłem łańcuch właśnie za 15zł Jeżdżę od jakiegoś miecha katując go jak psa w oświęcimu i mimo, że wyciskam z niego ostatnie soki, to na razie mu to nie przeszkadza Albo przynajmniej tego po nim nie widać W każdym razie sie trzyma jak marzenie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1222
jak kupisz dobry łańcuch to 1500 to nie bd problem ja mam łancuch shimano xtr cośtam jakieś cyferki i mam nabite na niego 2,5 tyś od października tamtego roku i jak narazie sobie go chwale na allegro go też znajdziesz bodajże 100zł kosztuje:)

Bugi_BoY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
100zł to dużo a i tak ci sie rozciągnie jak guma ze starych majtek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1222
człowieku ty nie masz pojęcia o czym gadasz xtr to xtr tutaj łancuch sie tak szybko nie wyciagnie

Bugi_BoY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
za 100 zł to kupie 6 łańcuchów po 15 zł więc na pewno nie zajade 6 łańcuchów przez przebieg co ty byś zajechał jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1222
jak chcesz szybciej zurzywać kasete i korbe to prosze bardzo:) kupuj :) ja nie mam nic przeciwko ja wole kupić jeden dobry ktory ma dobre właśniwośći mechaniczne i nie zurzywa się tak szybko;] no i przy okazji jest 100 razy lżejszy od tego za 15zł:]

Bugi_BoY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Ale piepszysz ;] Ale każdy ma swoje racje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
byłem dzisiaj na serwisie rowerowym i koleś polecił mi łańcuch firmy SRAM za 27 zł czy to dobry zakup?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Lepszy zakup od tego za 15zł i gorszy od tego za 100 I taka prawda, wiecej nic nie wymyślisz. Najtańsze są najgorsze, do najtańszego dodajesz pare złotych i masz o klasę lepszy. Potem, czy 10zł mniej, czy więcej to raczej dużej różnicy nie robi... A że 100żł nie chcesz wydać, to kupuj ten
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1000m w <2:46

Następny temat

Jak regulować hydrauliczne hamulce tarczowe?

WHEY premium