SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czesciowe zerwanie przyczepu wiezadla rzepki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
fizjoterapeuta brzmi drogo ;D. Przyjmuja tacy z NFZ? Jesli tak to pewnie ciezko o skierowanie. Moze te lampy zeptera by pomogly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
NIe tak drogo. kosz wizyty to ok 50-90 zł zdecydowanie lepiej wydać te pieniądze na fizjoterapie a nie na maści i dojazdy do lekarzy w tym przypadku. Ja tam nie wieże że świecenie światłem może coś pomoc?;> w tym przypadku taping i praca manualna z więzadłem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
Fizjoterapeuta... Moj lekarz nie jest chetny do dawania jakich kolwiek skierowan. Zapisalem sie do innego, moze zaradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
Fizjoterapeuta, ciezka sprawa... Moj lekarz nie jest chetny do dawania jakich kolwiek skierowan. Zapisalem sie do innego, moze zaradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
Fizjoterapeuta, ciezka sprawa... Moj lekarz nie jest chetny do dawania jakich kolwiek skierowan. Zapisalem sie do innego, moze zaradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Do fizjoterapeuty nie muszisz mieć żadnego skierowania idziesz prywatnie znaj poprostu jakiś dobry gabinet w którym przyjmuje. Zresztą żaden lekarz nie da ci skierowania do fizjoterapeuty no chyba ze na rehabilitacje z NFZ a tak to ciężko trafić na dobrego specjaliste.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OPÓŹNIONE DOJRZEWANIE

Następny temat

Rekonstrukcja ACL a szkoła

WHEY premium