SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwony nos... :/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam, nie wiem czemu, czerwony nos. Skora na nosie jest czerwona (tzn. ciemniejsza niz reszta twarzy). To wina tego że mam krosty na nosie? Bo wystarczy że lekko go np. podrapie to już przez 10-15-20 minut mam czerwony nos (cały). Co można zrobić by zniwelować ten kolor? Oprócz fluidów oczywiście, gdyż nie chcem go natłuszczać!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
no niestety nie pije w ogole ;]

dzieki wszystkim, ale po paru dniach z pilingiem loreal paris men expert pur & mat przeszlo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
dokładniej sprecyzuj o co chodzi bo jakoś nie po trafie sobie tego wyobrazic

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Właśnie o to jak na zdjęciu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
czy staje sie czerwony sam z siebie czy musisz go drapac ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zdjęcie które widzisz może nie odźwierciedla dobrze koloru nosa gdyz bylo robione bez lampy błyskowej. Ale on jest ciemniejszy od skóry, czerwieńszy, a jak go podrapie to już w ogóle- na godzine mam czerwony jak burak... to jest uciążliwe! Czy wie ktoś co to jest? I czemui jest? I najważniejsze jak to zniwelować?!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
trzeba przestac pic albo miales kiedys odmrozony nos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pić to rzadko pije- najwyżej raz na dwa tygodnie Ale odmrożonego odkąd pamiętam nie miałem! Jestem tego pewien!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1623
Odswiezam, bo mam ten sam problem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze ze nikt nie zna odpowiedzi na pytanie czemu tak jest... to moze powiecie mi co mam zrobic by tego nie bylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
no wiec ja mam ten sam problem... nos jest czerwony, a jak nacisne go to pozostaje jeszcze bardziej czerwony na okolo godziny... w zaleznosci od nacisku :/ wie ktos jak temu zaradzic?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5143
KOledzy prwadobodobnie są to takie czarne krostki tzw. wągry .
Najlepiej idzcie do gabinetu kosmetycznego oni zrobią z tym porządek( one niektóre to są fajne dupy)
Ale nie pójdziecie bo taka już męska blokada.
Więc tak wkłądacie nos pod gorąca wode( najpierw letnia później ciepła a później gorąca nie oparzyć się!!! Ma być bardzo gorąca.
I w ten ssposób otworzycie pory i możecie wągry wycisnąc delikatnie bardzo bo i tak wyjdą a można sobie narobić ran bardzo wolno i z czuciem!!!
po całym zabiegu przelac nos zimną wodą !!! ( chłodną nie lodowatą)
Po tym wszystkim tonik, pianka oczyszczająca ale nie wysuszająca bez alkoholu!!!
I po tym kremik nawilżający najlepszy bezie jak podpierdzielicie mamie Bo te są najlepsze. tylko troszje tego kremu!!!

Po tym zabiegu nos b edzie bardzo czerwony bardzo!!! Także zrócie to wieczorem przed snem bo inaczej wstyd!!!

Jak pytania to piszcie.
pozdro

Sogi mile widziane bo się namęczyłem kużwa jego mać


[EDIT] Archeolog sorry nie zauwążyłem .
Ale banan ze mnie sorry wielkie.


Zmieniony przez - RAF MIS w dniu 2009-06-18 10:32:31
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol w plecach?

Następny temat

CO ZROBIC Z WĄGRAMI?

WHEY premium