SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwona plama po zastrzyku hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 10
Witam około tydzień temu robiłem strzała HCG i następnego dnia wyskoczyła mi czerwona plamka w miejscu gdzie był robiony zastrzyk, pierwszy raz mam taką sytuację jak do tej pory nic takiego się nie działo, miał ktoś już może taki przypadek?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
Hmmm bije AC od dłuższego czasu ostatnio 2 tyg temu dostałem nowe i jest wsio ok.
Po tym provigilu to miesiącami się łuszczyła skóra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
Ja teraz po Vir provigil tak mam .Po innych hcg nigdy nic nie wyskakiwalo.
Pierwsze plamki ponad tydzien sie utrzymywały ale juz sie chyba przyzwyczailem bo 2-3 dni i znika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70517
Ja to samo po tym vir j**anym miałem 3 plamy. Schodziły k***a ponad 3 miesiące. Po czasie wyglądało jak poparzone i skórę zrywałem. Do dziś mi leżą dwie fiolki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
Faktycznie skora jakas dziwna jest i sie luszczy ... Kur mam dwie paki jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
Ale wbije to chyba bo az takiej lipy nie mam jak Ty piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5556
Mi nic nie wyskakuje po tym hcg, bije to regularnie od sierpnia tamtego roku i ani razu nie miałem jakiegoś zaczerwienienia ani nic. Tak samo po innych peptydach czy hormonie, raz na jakiś czas najwyżej trafie gdzieś w jakieś naczynie i mam takiego siniaka podskórnego bo troszkę krwi się wylało, ale takich objawów uczuleniowych brak..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 362 dni Na forum 361 dni Przeczytanych tematów 38
Niestety potwierdzam że plamy wyskakują. Biję od 9 msc i do tej pory wszystko było spoko. Teraz mam nowe rozdanie i jest tragedia. Wygląda to jak zapalenie skóry/grzybica>>?? Tydzień mija i nic nie schodzi. Zastanawiam się czy nie uderzyć do dermatologa.
Maniek80 - coś pomogło, czy tylko czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
Ja od z tydzień od ostatniego posta zacząłem bic Androchrm
Juz śladu nie ma po plamlach i skora tez juz się nie luszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70517
zazary
Niestety potwierdzam że plamy wyskakują. Biję od 9 msc i do tej pory wszystko było spoko. Teraz mam nowe rozdanie i jest tragedia. Wygląda to jak zapalenie skóry/grzybica>>?? Tydzień mija i nic nie schodzi. Zastanawiam się czy nie uderzyć do dermatologa.
Maniek80 - coś pomogło, czy tylko czas?



Tylko czas ponad 3 miesiące nie chciało zniknąć ale na szczęście już nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
Mam podobne male plamki po każdym strzale 500ui, fakt tez ostatnio lecial Vir provigil. Magnus 5000 podobnie, tak samo Actiza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 211 dni Przeczytanych tematów 14
Witam mam to samo Panowie.
Dokładnie 7 dni po iniekcji hcg pojawiła się czerwona plama na brzuchu, dokładnie w miejscu iniekcji. Jestona wielkości monety 5 zł
Nie swędzi, skóra się łuszczy. Tydzień od pojawienia się już czekam i nie schodzi, zacząłem smarować clotrimazolem.
Ten hcg to jakiś syf !
W ogóle ostatnio mam same przeboje z saa. Kupiłem testosteron aburaian czyli tzw Iran, i po tym enenie za tydzień całe nogi od pachwin w dół a następnie na całym ciele czerwone swędzące i piekąc placki. Tydzień walki, wizyta u lekarza niby wstrząs anafilaktyczny chociaż w szpitalu nie byłem. Zapisał mi masc primafucort i jakieś tabsy.
Przezlo ale stopni tak popuchły że chodzić nie mogłem.
Nastepny był enanthate z tym bykiem na opakowaniu. I to samo ! Lekarz dal mi clemastin i zasugerował już nie brać nic z piwnicy.
Po hcg też miałem te placki na pachwinach ale szybko zniknęły.
Ludzie to jakiś syf !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cardarine 2.0

Następny temat

Pierwszy cykl w zyciu

WHEY premium