SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cylk porada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dostałeś poradę,ale jak masz swoje zdrowie w dupie to w sumie Twoja sprawa
prop i npp 100 mg e2d, prop ostatni tydzień zejście 50mmg e2d
winko tabsy 30-40 mg ed, strzały 50 mg e2d
tylko proszę, nie zakładaj później tematów, że Ci ciśnienie wy*ebało i nie wiesz co masz zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
jak to co aeroby

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 303
to teraz jako ze nie chce sie kłucic i sprzeczac dziekuje za porade lecz czemu sadzisz ze mam swoje zdrowie w dupie ?? Utarł sie wam wszystkim stereotyp goscia tumana który je wszystko co ma podreka nie patrzac na swoje zdrowie a tak nie jest . Bedac kolegami majacymi wieksza wiedze powinniście doradzac nie zakazywac wiedza - I mowie to do wszystkich uzytkowników :]

A jesli chodzi o mojez drowie to powiedz mi ile razy robiłes próby watrobowe badania okresowe przed i po cyklu i jak monitorujesz to głupie cisnienie- bo ja dosc czesto- >?

Wiec nie oceniaj po pozorach i nie wyciagaja pochopnych wniosków :] bo juz na poczatku powinniens zobaczyc ze podchodze do sprawy powaznie piszac ze badam sie dwa razy dziennie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699742
jak podchodzisz poważnie ,to radzę Ci wins zostawić w spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 303
dobrze mozesz mnie wtajemniczyc ?? dokładnie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699742
a co tu wtajemniczać,winstrol podbije Ci ciśnienie -masz pewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 303
dobre tylko cisnienie 141 na 65 to nie jest kurde tragedia cisnienie skurczowe . A wysokie prawidłowe jest do 139 :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699742
wcześniej pisałeś o innych wynikach
140/90 to jest ciśnienie graniczne,powyżej zaczyna się nadciśnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"A jesli chodzi o mojez drowie to powiedz mi ile razy robiłes próby watrobowe badania okresowe przed i po cyklu i jak monitorujesz to głupie cisnienie- bo ja dosc czesto- >? "
byś się zdziwił
ciśnienie mam wzorcowe, więc nie muszę monitorować 2 razy dziennie
a dlaczego uważam, że masz zdrowie w dupie?
bo sam piszesz, że masz lekkie nadciśnienie, a chcesz walić cykl na 3 środkach które dosyć mocno mogą podbić to ciśnienie, zbyt poważne podejście to to nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 303
144 na 86 np ale to jest RÓŻNE nie bede ci podawał rozpiski z całego miesiaca bo monitoruje to dwarazy dziennie - wynik ten a tamten sie rózni i tak jest za kazdym razem poniewaz jest mierzony na poczatku dnia i podkoniec wiec trudno azebym miał jedno stałe bo bym nieżył :]

Do Arasa :] a kto powiedział ze juz to bede robił :]- Jak wiadomo cykl wiaze sie z kosztami wiec potrzebowałem dawki azeby okreslic ilosc :] co pozwoli mi na oszacowanie całego kosztu :]

troche sie zapedziłem :]

Zmieniony przez - BuBu_a w dniu 2010-08-16 13:52:44

Zmieniony przez - BuBu_a w dniu 2010-08-16 13:55:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell mass & xpand

Następny temat

Stanabol 50 i Decabol 250

WHEY premium