SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyklon !!! ;]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1348
1.WIEK:27
2.WAGA:95
3.WZROST:172
4.WYMIARY:
BICEPS:43
KLATA:120
UDO:65
TALIA:100
5.STAZ NA SILOWNI:4lata
6.DIETA mam dietetyka
BIALKO:git
WEGLOWDANY:git
TLUSZCZ:git
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:kilka walilem metka,omke,dece,winstrol,boldenon,propinat,phenl nandrolon,trenabol
8.TRENING:bd
9.CEL CYKLU:zmasowac sie a pozniej ubic ;]
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:12 miesiecy
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):lekko do tycia nie pale ;]
13.STAN ZDROWIA:BD
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:sklonnosc do owlosienia szczegolnie po tesciachj
15.WYNIKI SILOWE umiarkowane.
16.PPM podstawowa przemiana materii:raz dziennie sram ;D
klata :110x10
martwy ciag :180x8
przysiad : ;]

Chce konkretny cykl zrobic ;) Nie wiem jeszcze dokladnie jaki bo juz duzo rzeczy bralem i chcialbym zebyscie mi doradzili jak rozpisac co ewentualnie
dodac a co zabrac;)
Mam juz na stanie
30x1ml susty
20x1ml primobolanu
40 tab anapolanu
1xtrenbolac drostanpro 200mg/ml (trenbolone-acetat 100mg/ml, drostanolone-propinate 100mg/ml)
troche mety ale nie wiem czy ją wogóle brać (kilkaset)

80tabs provironu
56tabs proscaru 5mg
15.000ui pregnylu
Wiekszosc towaru kupilem w turcji w Aptece ;]

Zamierzam jeszcze dokupic 30 winstroli depot i moze jeszcze trenbolan ? :) Doradzcie mi jakis cykl.
Moze sie komus wydawac ze to duzo koksow ale naprawde zeby mnie teraz cos ***nelo musze Konkretnie pojechac ;]

Mocy przybywaj ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
z takim pasem to powinnienes zapomniec o antku czy suscie. bold,prop, npp, wino to powinny byc srodki którymi możesz sie interesić. ja dowalisz antka i suste to sie poprostu spasiesz i nic wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie nie znam ale dziwna ta twoja domowa apteczka mysle ze jak chcesz coś mocnego to z tego co masz ja bym sie skłaniał ku antkowi solo a po nim suska z metką ale nie wiem .. chociaż z drugiej strony w pasie masz metr a siły zero jak na wage.. nie mam pojęcia..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-01-13 22:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
kolega wyzej jest w błedzie.

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
j/w antek solo

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
ja bym zrobił tak:
susta jak baza od poczatku razem z antkiem na kicka skoro ma byc mocno i po 10 tyg. przeszedl bym na propa z winem opcjonalnie tren. tylko jak tren to potem prop jeszcze ze 3 tyg.

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1348
konkretnie ? :) chcialem ***noc antka zeby ostro sily poszlo i go podtrzymac susta caly czas walic priomo i na koniec dobic sie trenem z winem ale sam juz nie wiem. metke chyba se daruje bo nawet pewnie jej nie poczuje. A moze dece dodac od poczotku? Bo wiadomo ze masa antka z ssusto bedzie ostro zalaana ale jak zacznie tą mase ubijas primo wino i deca to moze cos z tego wyjdzie ?

Mocy przybywaj ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6736
wyniko masz dosc słabe po takich środkach ale "cyklon" jak sie uda to bedzie elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
future pisał ze najlepiej antka solo także w związku z tym osobiście jak bym brał antka to bym go zjadł solo a potem metke z omką wrzucił na podtrzymanie ale ja już wcześniej sie wycofałem wg mnie metr w pasie i to przy wzroście 172 nie jest dobrym startem cyklu masowego na twoim miejscu zacząłbym od porządnej redukcji

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-01-13 23:05:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1348
redukowac to ja sie bede po cyklu ;] dowale se clenbuterol i bedzie elegancko mi metr w pasie nie przeszkadza ;] Nidy nie mialem ani nie bede mial kratki ;) no sory raz mialem ale wtedy wazylem 65kg ;] A jesli chodzi o priomobolan to wogole kopie wiecie cos o tym ? ?

Mocy przybywaj ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1348
kolega mi proponowal wrzucenie antka w srodku cylko... tak jaby bomba ;] moze to by bylo nie glupie jak uwazacie ?

Mocy przybywaj ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
sama primka ogromnej masy nie daje, ale daje solidne i stabilne przyrosty

off

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Decajet i Odblok

Następny temat

prosba o rozpisanie cyklu

WHEY premium