SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na sile

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Bartek182 czyli dla leszcza 50kg jest max 10g i dla byka 120kg tez 10g ta?
ok

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-08-20 11:53:34

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4576
Nie! dlatego napisałem max 10g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Tomek1991 do którego zakonu chcesz się zgłosić? ;) Co ci nie apsuje w profilu? Nie mam powodu żeby podawać nieprawdę :)
Teoria faktycznie głosie że organizm wydala z organizmu większe ilości niż 10 gr krety dziennie- ale teoria teorią... Ja ładuje około 15 gr dziennie łącze HP, NO Xplode i mono i jestem zadowolony. Tak naprawdę wszystko trzeba przetestować na sobie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
a creatyne mam wziasc w proszku co nie ?? dzieki za wskazowki wezme tego xplode i z czym mam to polaczyc z mono i to to jest te hp ? dzieki

Szelek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Na pierwszy cykl jeżeli już musi być stack to kup Shock Therapy + Storm Universala. Shock przed treningiem a Storm po i na czczo. Potrzepie cię jak trzeba i na pewno będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 lata treningu i 180 kg na klate? Jak tak to w takim razie pobiles wzorka,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Trenowałem wcześniej 4 lata a później miałem 7 lat przerwy. A tera od dwóch się morduje znowu ;) Na moją wagę to żadna rewelacja zresztą to życiówka była ale mam nadzieję, że będzie lepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaa trzeba bylo tak od razu kozak pozrdo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
dzieki tomek chyba wezme to co mowisz http://allegro.pl/item224446886_shock_therapy_storm_plyta_dvd_wysylka_gratis.html to starczy mi na caly cykl a mozesz mi napisac z czym to laczyc jak brac czy tylko samo to wystarczy

Szelek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Nie chcę uprawiać reklamy ale taki zestaw powinieneś wyrwać na Allegro za 270 zł. Nie chcesz masy jak piszesz więc ewentualnie BCAA, Taurynę, Glutaminę i HMB w wysokich dawkach (są różne opinie na jego temat ale z kretą u mnie daje dobre efekty siłowe). Jak chcesz hardcorowego kopa to kup kofeinę np. Kaizena 200 mg i walnij tabletkę z Shockiem (tylko po tym jak zobaczysz jak działa sam Shock!).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump 450g + ...??

Następny temat

Czy ten spalacz jest lepszy od Thermala ???

WHEY premium