SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na siłę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3799
Witam wszystkich. Chciałbym zrobić dobry cykl na siłę z minimalnym przyrostem masy. Czytałem troche na forum ale juz się pogubiłem. Mam 18 lat, waga - 86, biceps - 42, klatka - 120. Nie miałem jeszcze zadnego cyklu, to będzie mój pierwszy. Proszę Was o poradę. Z góry dziękuję :) Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak wygląda dieta?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3799
narazie redukcja jeszcze miesiac, potem właśnie chciałbym rozpocząć cykl siłowy, dieta odpowiednia do tego cyklu, mysle ze duzo białka sporo wegli mniej tłuszczy bo nie chcem sie zalac. To jak pomoze ktos ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jaki staż?

jaki fundusz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3799
staz półtora roku około:) A fundusz ok. 1000 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
kasy sporo :) ja bym proponował 2 * Clout do tego bcaa jakies białko dla uzupełnienia diety witaminy i jakis pobudzacz tescia i cykl jak marzenie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moze byc:

= clout x 2 + jakis lekki booster przedtreningowy (chocby nitrobolon energizer)

Masz wtedy cykl na high prestige.

Choc mnie się wydaje, ze i z samego mono bylbys zadowlony.

Do tego MZB, ew BCAA/leucyna (zaleznie ode zalozen diety). prozdrowtnie omega-3.

i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3799
Dzieki wielkie za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
dobrze koledzy rozposali cykle, duzo kasy oby nie uciepana na tym twoja dieta kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3799
MAN CLOUT 600g - tego dwie puchy tak? I MZB - moze byc olimpa? widzialem tam 60 kapsów, ile opakowań tego wziąć? sory za moze głupie pytania ale jestem kompletnym laikiem :/ :)

Zmieniony przez - maaximuus w dniu 2010-03-19 14:42:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja nie mowie ze koniecznie man clout, ale jesli masz sporą nadwyżke finansowa - moze byc. Jednak jesli jestes kompletnym laikiem - mozesz oztsac przy monohydracie

MZB - 1cps na noc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja, odżywianie a wątroba bedą sogi ;)

Następny temat

zestaw

WHEY premium