SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na jabczanie po cyklu na monohydracie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.cel to jakościowa masa mięśniowa
2.chce stosować jabczan kreatyny treca-cm3 plus białko serwatkowe wpc 80 ostrovit jako uzupełnienie diety
3.jestem po 4 tygodniach brania monohydratu kreatyny z olimpu(efekty zadawalajace, duży przyrost siły lecz słaby przyrost masy) i chciałbym kontynuować cykl. Pytanie jest czy musze robić przerwę jeżeli chce zrobić teraz miesięczny cykl jabcznem kreatyny( chodzi mi tu o efekty jak równierz o to by nie ucierpiało moje zdrowie nerki itd.)? Jeżeli tak to jak długa tą przerwę? Czy wystarczy tydzień? Prosze o ogólne zasady cyklu na jabczanie po mono i konkretną odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4423
standardowy cykl na kreatynie powinien trwać ok 8-12 tygodni, chodz są różne metody można robić krótsze ale z nieco większą dawką, lub też konkretny hardkorowy cykl i jechać stałą suplementacją ( próbowałem 8 miesięcy i mam dość mieszane uczucia co do takiego stosowania)
Jak na mono cię nie zalewa wodą to nie zmieniaj a brak postępów w masie jest spowodowane błędami w diecie

Nic nie przebije siły motywacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 496
Ile siły Ci przybyło przy stosowaniu mono na płaskiej ławce w te 4 tygodnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 496
Bo jeżeli masz dobre wyniki, to stosowałbym dalej mono
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

no xplode jak brac

Następny temat

Mam 14 lat i chce zwiększyć swój wyskok..

WHEY premium