SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl - z głową i "zdrowo"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
przed cyklem może raz w życiu miałem miękką fajkę, badań jak napisałem nie robiłem przed cyklem(w sensie prolka, e2, test).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli jak było gid przed cyklem, to jedz dalej clomid, a nie że 12 tab Ci starczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja bym mimo wszytko dodał dorażnie , viagre 1/4tabletki przed stosunkiem jak masz aptekę , zbadał jeszcze poziom progesteronu, jak będzie wysoko dodał proviron 2-3razy 25mg.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
1/4 tabsa to nic nie daje, tak jak pisalem ostatnio 1,5 tabletki ledwo podziałało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Masz viagrę z apteki czy ug ?

Statystycznie u większości osób dawka 25-50mg wystarcza po 150mg chociaż mam tolerkę na sidy viagry to mi łeb rozwaliło, sidanafil działa u ponad 90% osób może nie działać jeśli przyczyny są hormonalne lub spowodowane inną chorobą mjącą wpływ na libido jak niedoczynność tarczycy czy zaawansowana cukrzyca.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-12-11 11:11:42

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
apteka, przed cyklem to bym miał siły na 4-6 razy w ciągu dnia a obecnie to ledwo na raz starcza i to jeszcze dawka taka duża. Teraz mam ból głowy, bo musze domówić cloma i zastanawiam się nad provi... czy zamiast provi dorzucic jakiś booster teścia i zma lub arginine?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suple możesz dodać, ale te boostery jak na moje to pic na wodę. Po prostu zrobiłeś cykl bez przemyślenia, pct zrobiłeś takie jak Tobie się podobało i są efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
1-8 prop 100mg e2d to jest bez przemyślenia? standardowy cykl na 1 raz, który nie powinien dużo zamieszać. W sam raz, żeby sprawdzić jak działa na mnie saa. Okazuje się, że nie jestem do tego stworzony, bo działanie książkowe to tylko było z przyrostem siły i masy, a z humorem różnie, z libido tragedia, zaburzenia erekcji, senność. Na forum tylu kujących i nikt nie miał podobnego przypadku i nie jest w stanie pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez przemyślenia, bo nie wiesz jak wyglądały hormony przed cyklem, o tym mówię i nie wiesz jak wyglądały podczas pct, kiedyś nie było badań i robiło się wszystko pi razy oko, ale teraz są one łatwo dostępne i majątku nie kosztują, a zawsze wiadomo więcej. Ja też na cyklu nie mam szaleństwa z libido i erekcjami, jedynie na początku, potem wszystko się normuje i jest jak przed cyklem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
Gdyby na badaniu pokazało, że przysadka nie pracuje i jest na niskim poziomie to wtedy co byś doradził?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Halo brawn - cykl

Następny temat

GH dla koni :)

WHEY premium