SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Conor McGregor znowu chce stanąć w bokserskim ringu. Były mistrz UFC wskazał trzy nazwiska

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Conor McGregor Instagram

Conor McGregor ostrzega zawodników przed swoim powrotem do UFC: „Te pajace będą miały prze***ne, kiedy wrócę”

Conor McGregor emanuje pewnością siebie w kwestii swoich szans na powrót do UFC w glorii i chwale.

Conor McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC), były mistrz UFC w wadze lekkiej i piórkowej, jest wyłączony z akcji od lipca, kiedy to doznał złamania nogi w pierwszej rundzie przez TKO w trylogii z Dustinem Poirierem na UFC 264. Była to poważna kontuzja, która wymagała operacji, a „The Notorious” od tamtej pory jest w trakcie rekonwalescencji.

Dla Irlandczyka nie była to jednak do końca przyjemna przerwa. Trafił na nagłówki stron, począwszy od jego wątpliwych wpisów na Twitterze, poprzez starcie na czerwonym dywanie z Machine Gun Kelly podczas MTV Video Music Awards, aż po zarzuty, że uderzył znanego włoskiego DJ-a w Rzymie. W związku z tym pojawiły się pytania o to, gdzie na liście jego priorytetów jest walka.

McGregor dał nadzieję swoim zwolennikom podczas piątkowej sesji Q&A na Twitterze.

Podczas sesji, McGregor pochwalił się postępami w powrocie do zdrowia po operacji, a także wystosował surowe ostrzeżenie dla wszystkich zawodników, którzy mogą znaleźć się na jego drodze, gdy powróci do Oktagonu w 2022 roku.

Oto niektóre z najważniejszych wpisów McGregora:

Użytkownik Twittera: „Ten człowiek nigdy nie będzie walczył zawodowo w mieszanych sztukach walki. Spójrzcie, jaki zrobił się wielki. Boks?? Może być w przyszłości. Ale on nie dostanie tak dużej klatki. Absolutnie nie.”

Conor McGregor
„Wszystko co przeczytałem to „patrzcie jaki wielki się zrobił”.

Mój człowiek!

Te pajace mają prze***ne, kiedy wrócę.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1451591458000093187?s=20

Użytkownik Twittera: „Gdybyś mógł zostać zawodowym sportowcem w jakiejkolwiek innej dyscyplinie, co byś wybrał?”

Conor McGregor
„Boks.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1451593362960785469?s=20

Użytkownik Twittera: „CONOR, masz ludzi o wiele mądrzejszych ode mnie, którzy ci doradzają, ale zastanawiam się, czy możesz krótko wyjaśnić, w jaki sposób przybranie na masie mięśniowej może ci pomóc? Czy więcej mięśni nie sprawi, że szybciej się zmęczysz? Jasne, że będziesz silniejszy, ale czy nie ma ryzyka, że staniesz się wolniejszy?”

Conor McGregor
„Wszystko ma swoje plusy i minusy. Przez ostatnie 3 miesiące nie mogłem się ruszać, więc ściągnąłem do siebie większe ciężary i je przenosiłem. Powtarzalnie.

Graj kartami, które ci rozdano.

Moja siła wzrosła o ponad 50%.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1451593748203413544?s=20

Conor McGregor
„Wyobraź sobie, że nie chcesz uprawiać tego sportu hahahahaja”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1451591711445196834?s=20

McGregor nie zdradził, z kim chciałby walczyć po powrocie do UFC. Ostatnio został wyzywany przez Tony’ego Fergusona, a także uprawiał trash talk z Nate’em Diazem przed potencjalną trzecią walką.

Po spędzeniu kilku miesięcy w Stanach Zjednoczonych w następstwie przegranej z Poirierem, McGregor niedawno wrócił do rodzinnego Dublina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Stacy Revere/Getty Images

Conor McGregor przysięga zakończyć życie Tony'ego Fergusona w potencjalnym starciu w UFC

Tony’emy Fergusonowi udało się sprowokować Conora McGregora, który zagroził, że udostępni wideo od żony Tony'ego i powiedział, że chce go zamordować w klatce.

O Conorze McGregorze zrobiło się znowu głośno po tym, jak włoski DJ twierdził, że został zaatakowany przez byłego podwójnego mistrza UFC w Rzymie.

Ta wiadomość skłoniła byłego tymczasowego posiadacza tytułu wagi lekkiej Tony'ego Fergusona do sprowokowania Irlandczyka w mediach społecznościowych, w tym oskarżenia go o stosowanie HGH.

Tony Ferguson
"Branie hormonu wzrostu wpływa na czyjąś budową. Jesteś słaby psychicznie i twoja noga jest upośledzona. Jesteś delikatny, kruchy i łamliwy. Ten hormon wzrostu cię złamie dzieciaku. Pompuj dalej swoją klatę, oszuście. Nie po raz pierwszy Bóg cię ukarał. Lubisz czepiać się ludzi i DJ'ów? Co do ch**a pi**o."


Te komentarze najwyraźniej nie spodobały się Conorowi McGregorowi, który rzucił się na Tony'ego Fergusona z następującą odpowiedzią.

Conor McGregor
„OMG, niech bóg cię błogosławi, dzieciaku. Upośledzenie umysłowe, smutny przypadek. Zamierzam udostępnić nagranie twojej przerażonej żony, które zostało nam przesłane, na którym widać, jak krzyczysz i płaczesz, rozwalając swój dom. Co za smutny drań z ciebie. Bezmózgowie. Pusta głowa. Seria porażek. Brak menadżerów. Żona wysyła nam filmiki w strachu.”


Conor McGregor
"Tony został oszukany po podpisaniu kontraktu z inną agencją z założeniem, że otrzyma kontrakt zawodowy w Baseball’u hahaha. Je**ny kontrakt zawodowego baseball’u i teraz on ma z tym prawne problemy ahahahah. Bez kitu Jose Canseco, co ty sobie ku**a myślałeś ty pusty łbie."

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1451674169595289606?s=20

Conor McGregor twierdzi również, że zakończy żywot Tony'ego Fergusona wewnątrz Oktagonu, jeśli dojdzie kiedyś do walki między nimi.

Conor McGregor
"Ja i ty zawalczymy pewnego dnia kolego i zakończę tam twoje życie w pełni. Sława. Pieniądze. Potęga. Wygrałem już wszystkie pasy i pieniądze w tej grze Chcę tylko zabić jednego z was, szczury. To jedyna rzecz, która mi pozostała do zrobienia. I patrzcie jak to robię. Tylko na PPV."


Po tym jak niektórzy fani skrytykowali Conora McGregora za stwierdzenie, że zabije Tony'ego Fergusona, jeśli będą walczyć, ten wysłał kolejne tweety, mówiąc, że jedyne na czym mu zależy to pieniądze.

Conor McGregor
"Mam wy***ne, po prostu chcę waszych pieniędzy. Sława. Pieniądze. Potęga. Jeśli liczby się zmniejszą, zmienię się. Do tego czasu hahahahahaahajajah."


Nie powinno być niespodzianką, że McGregor i Ferguson toczą między sobą kolejną medialną wojnę, ponieważ ci dwaj rozmawiali o walce między sobą już wcześniej.

W tym momencie wydaje się prawdopodobne, że McGregor i Ferguson w końcu staną do walki w Oktagonie. „El Cucuy” jest na tyle dużym nazwiskiem, że pomoże sprzedać mnóstwo pay-per-view. Jest to również walka, którą McGregor może wygrać, a dzięki zwycięstwu wrócić na ścieżkę zwycięstw i ustawić się w kolejce po potencjalną walkę o tytuł.

Niezależnie od tego, zanim McGregor będzie mógł walczyć, będzie musiał wyleczyć nogę. Prawdopodobnie nie będzie w stanie walczyć do lata 2022 roku, ale bez wątpienia ma opcje na kolejną walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Conor McGregor Instagram

Conor McGregor wskazał termin powrotu do Oktagonu UFC

Conor McGregor nie będzie się spieszył z powrotem do rywalizacji po kontuzji, ale były podwójny mistrz UFC przedstawił przybliżony termin powrotu.

W trakcie powrotu do zdrowia po kontuzji złamanej nogi, McGregor planuje swój powrót do akcji i wyznaczył przybliżony termin w połowie 2022 roku.

Irlandczyk obecnie intensyfikuje swoją rekonwalescencję po kontuzji złamanej nogi, której doznał podczas porażki na UFC 264 w walce z Dustinem Poirierem. McGregorowi wyzwanie rzuciło wielu zawodników, w tym Max Holloway, Michael Chandler i Tony Ferguson. Były mistrz wagi lekkiej i piórkowej wyznaczył termin swojego powrotu do klatki w odpowiedzi na wpis jednego z fanów na Twitterze.

Conor McGregor
„Dużo pary jeszcze we mnie zostało. Będę z powrotem w połowie 2022 roku, na luzie."


Irlandzki gwiazdor pochwalił się nową, dociętą sylwetką i wygląda na to, że „The Notorious” poważnie traktuje kwestę powrotu po drugiej z rzędu porażce z Poirierem. Został sfotografowany jak pracuje na tarczach po powrocie do lekkiego treningu bokserskiego po wakacjach w Ameryce i Włoszech.
https://www.instagram.com/p/CVu_byQNT9s/?utm_source=ig_web_copy_link

Po powrocie do domu, do Irlandii, widziano go w towarzystwie byłego trenera boksu Phila Sutcliffe'a Seniora, który ma mu pomóc przywrócić formę z poprzednich walk w wadze 155 funtów.

McGregor spadł w dół rankingu wagi lekkiej UFC w ostatnich miesiącach od czasu swojej porażki w lipcu, spadając poniżej takich zawodników jak Islam Makhachev i Rafael Dos Anjos na dziewiątą pozycję.

W swoim powrocie będzie musiał odnieść zwycięstwo, aby mieć jakiekolwiek szanse na ubieganie się o kolejną walkę o tytuł, ponieważ do końca jego obecnego kontraktu z UFC pozostały już tylko dwie walki.

Prezydent UFC Dana White spodziewa się, że McGregor nadal będzie występował w roli bohatera walk wieczoru po powrocie do UFC.

Dana White
"On wciąż jest jednym z dziesięciu facetów na świecie. Mam na myśli to, że wciąż jest jednym z dziesięciu najlepszych facetów na świecie", powiedział White w programie Pardon My Take.

"To zależałoby od tego, z kim zawalczy, ale tak, Conor (McGregor) w swoim powrocie będzie rywalizował w pojedynku wieczoru."


McGregor walczył w pięciu najlepiej sprzedających się galach pay-per-views w UFC, w tym na UFC 229 przeciwko największemu rywalowi Khabibowi Nurmagomedovowi. Gala z ich udziałem sprzedała rekordowe 2,4 miliona PPV.

Oczekuje się, że jego ostatni pojedynek w trylogii z Poirierem znajdzie się w pierwszej piątce z przewidywanym wynikiem 1,6 miliona sprzedanych pay-per-view.

Początkowo Irlandczyk miał powrócić do akcji w charytatywnej walce bokserskiej na wózku inwalidzkim z komikiem Alem Foranem, aby wspomóc Irish Wheelchair Association. Jednak walka została ponownie opóźniona z powodu "ograniczeń czasowych", a McGregor planuje teraz wziąć udział w wydarzeniu w marcu przyszłego roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Thomas King/Sportsfile via Getty Images

Conor McGregor przeczuwał, że może dojść do złamania nogi w walce z Dustinem Poirierem. Twierdzi, że ich rywalizacja nadal "nie jest rozstrzygnięta”

Conor McGregor nie wyrównał jeszcze rachunków z Dustinem Poirierem i twierdzi, że ich rywalizacja nie jest rozstrzygnięta. Czy to oznacza zapowiedź czwartej walki między tymi dwoma zawodnikami?

Conor McGregor i Dustin Poirier mieli swój bardzo oczekiwany rewanż w styczniu, gdzie Poirier zanotował zwycięstwo przez nokaut w drugiej rundzie. Następnie mieli swoją trylogię w lipcu i to Poirier wygrał przez TKO, ponieważ McGregor złamał nogę pod koniec pierwszej rundy. Irlandczyk mówi jednak, że miał przeczucie, że jego noga pęknie.

W środę w serii wiadomości zamieszczonych na Twitterze, były podwójny mistrz UFC ujawnił, jakie problemy sprawiała mu jego noga przed walką w lipcu. Wyjawił również dlaczego nie wyglądał na zaskoczonego po tym, jak jego noga pękła podczas wymiany kopnięć pod koniec rundy.

Conor McGregor
„Podczas mojego ostatniego obozu (miałem) poważnie uszkodzoną lewą nogę” – napisał McGregor. „Wiele z moich sesji treningowych składało się z rozpoczęcia w otwartej gardzie. I pozostawania tam. Pełne rundy pozostając na dole. Biłem ludzi, aż się ode mnie odsuwali. To potem przekładało się na walkę. Prawdziwa historia.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1461094500483444742?s=20

Conor McGregor
„Ta sama noga, to samo miejsce. Przypisuję to temu, dlaczego nie byłem w takim szoku jak to było w walce Chris (Weidman)/Anderson (Silva). Z góry wiedziałem, że coś może się stać. Chris był zdenerwowany moim cytatem. Czuł, że celuję w niego. Wcale tak nie było. Jeśli jest to jakiekolwiek pocieszenie do mojej reakcji, to dlatego, że miałem przeczucie, że kość może pęknąć.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1461097765535113219?s=20

Trylogia nie ma prawdziwego zakończenia i w związku z tym Conor McGregor twierdzi, że jego rywalizacja z Dustinem Poirierem nie jest rozstrzygnięta. Wobec tego, Irlandczyk chce z nim walczyć ponownie, gdy powróci do akcji.

Conor McGregor
„Jego głowa była bardziej obolała, moja noga była bardziej obolała. Czuję się dobrze w tej kwestii. Nie mówię, że jego noga też nie była rozwalona. Miałem to udo dobrze zmasakrowane. Czuję, że to po prostu nie jest jeszcze rozstrzygnięte. To najuczciwsza odpowiedź, jakiej mogę udzielić.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1461097083654520832?s=20

McGregor następnie zaznaczył jak wiele obrażeń zadał w walce swojemu rywalowi i jeszcze bardziej podkreślił, że chce kolejnej walki z Poirierem.

Conor McGregor
„Tam weszły naprawdę paskudne łokcie i upkicki, na pewno. To lub może naprawdę irytująca niebieska butelka była wokół niego po walce, lol. Nie miejcie co do tego złudzeń, oni nie spodziewają się tego, co nadejdzie. Wrócę i to zostanie rozstrzygnięte. Raz na zawsze.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1461098580719161345?s=20

Nie wiadomo, czy McGregor i Poirier stoczą walkę po powrocie Irlandczyka, czy też nie. Nie ma jednak wątpliwości, że to jest walka, której on chce, ponieważ czuje, że ta rywalizacja nie została rozstrzygnięta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

@manny_martiro Twitter

Conor McGregor ogłosił z kim chce się zmierzyć w swoim powrocie do Oktagonu

Pula potencjalnych przeciwników wydaje się być obfita w czasie, gdy Conor McGregor kontynuuje pracę nad powrotem do rywalizacji.

Podobnie jak przez większość swojej kariery w UFC, McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC) ma obrany cel – a przynajmniej tak się wydaje, biorąc pod uwagę liczbę zawodników, którzy regularnie rzucają mu wyzwania.

W poniedziałek McGregor oznajmił, z kim chciałby walczyć w następnej walce i jego celem jest walka z posiadaczem tytułu wagi lekkiej. Powtórzył również, że ma „niedokończoną trylogię”, prawdopodobnie odnosząc się do poprzednich walk przeciwko Dustinowi Poirierowi, który posiada dwa zwycięstwa w walkach przeciwko McGregorowi.

Conor McGregor
„Zmierzę się z kimkolwiek, kto k**a będzie posiadał ten tytuł wagi lekkiej. Pogódźcie się z tym. Zdejmijcie swoje gogle i uznajcie trylogię jako „niedokończoną”. Z tym też się pogódźcie. Wspomniana reszta, po tym. Pogódźcie się z tym.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1462846543489343502?s=20

McGregor przegrał dwie walki z rzędu z Poirierem (28-6 MMA 21-6 UFC). W tej drugiej walce McGregor doznał kontuzji złamania nogi i wkrótce potem przeszedł operację.

McGregor nie wskazał dokładnego terminu na powrót, ale często wyrażał zainteresowanie czwartą walką z Poirierem, kiedy tylko będzie w stanie walczyć. Poirier jest obecnie zestawiony do walki z mistrzem Charlesem Oliveirą w głównym pojedynku gali UFC 269 zaplanowanej na 11 grudnia, ale Dustin wyraził otwartość na kolejne spotkanie z Irlandczykiem. Takie odczucie wykazał również prezydent UFC Dana White.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Conor McGregor
„...Pogódźcie się z tym.”
Przyznaję się, że nie potrafię się z tym pogodzić. Ktoś z Was ma na to sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
UFC powinno mu trochę utrzeć nosa i dać mu walkę z jakimś pretendentem, ale pewnie tak nie będzie bo UFC ma hajs z jego walk, więc pewnie zestawią mu walkę o pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yoshi87
...pewnie zestawią mu walkę o pas
Nie sądzę. Dadzą mu jakiegoś "eliminatora" jak Cowboy i dopiero o pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
MMA
Yoshi87
...pewnie zestawią mu walkę o pas
Nie sądzę. Dadzą mu jakiegoś "eliminatora" jak Cowboy i dopiero o pas


Mam zdanie jak @MMA, raczej dostanie kogoś wysoko notowanego jako eliminator, ale nie o pas od razu ;-P Chociaż to w sumie też nie było by jakimś zaskoczeniem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Conor McGregor Instagram

Conor McGregor jest bardzo podekscytowany możliwością powrotu do akcji w 2022 roku, ale nie jest on zwolennikiem walk na przetarcie

Trener John Kavanagh twierdzi, że Conor McGregor nie szuka walki na przetarcie w swoim powrocie do rywalizacji w przyszłym roku i od razu chce przejść do konkretów.

McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC), który złamał nogę w przegranej przez TKO walce z Dustinem Poirierem na UFC 264 w lipcu, według głównego trenera ma wrócić na matę w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Były podwójny mistrz UFC rozpoczął już jakiś czas temu treningi z ciężarami, ale wkrótce będzie wznawiał treningi MMA w swojej macierzystej bazie SBG Ireland.

John Kavanagh
"On wróci z powrotem na siłownię, wróci z powrotem na matę razem ze mną w ciągu najbliższych kilku tygodni," powiedział Kavanagh w Submission Radio. "W tej chwili wykonuje dużo treningów siłowych. Facet jest w pełni sił. Myślę, że wróci w wadze średniej (śmiech). Ale już niedługo wróci ze mną na matę i znów zaczniemy treningi sportów walki. I, on dostanie trochę, hmm... Zawsze muszę tutaj ostrożnie dobierać słowa, ale zaczniemy od treningów w parterze."


Chociaż Kavanagh nie podał dokładnego terminu na powrót McGregora, mówi, że "The Notorious" chce od razu wrócić z przytupem.

John Kavanagh
"Właściwie zażartowałem z nim, powiedziałem: „Słuchaj, wolałbym, gdybyśmy po prostu zaczęli od kilku technik, kilku ćwiczeń, zobaczmy, jak ci idzie”. A on na to: „Nie, zamierzam robić pięć na pięć, po to właśnie wracam”. A ja na to, „och, super”. Znowu przechodzimy do pełnego treningu walki. Ale on jest bardzo entuzjastycznie i optymistycznie nastawiony, jest bardzo podekscytowany, aby zaatakować w 2022 roku. I nie jestem pewien, kiedy wróci, ale wróci tutaj."


McGregor niedawno stwierdził, że planuje walczyć o tytuł wagi lekkiej UFC w swojej pierwszej walce po powrocie i że ma niedokończone sprawy z Poirierem, który ma bilans 2-1 w ich trylogii.

Zapytany, czy McGregor powinien wziąć walkę na przetarcie, zanim pomyśli o pojedynku o pas, Kavanagh powiedział, że McGregor jest gotowy na każde wyzwanie.

John Kavanagh
"Wydawać by się mogło, że on ma stu przeciwników ustawionych w kolejce" - powiedział Kavanagh. "Ale po prostu wróćmy do treningów, przetestujmy nogę i przetestujmy wszystko inne, a kiedy nadejdzie czas, jestem pewien, że nie zabraknie mu opcji do wyboru.

On nie jest tak bardzo chętny na walki na przetarcie. Dla mnie wydaje się dość dobry taki, jaki jest. Więc, zobaczymy co nadejdzie.

Z kimkolwiek się zmierzy będzie bardzo zmotywowany. To jasne, że na tym etapie Conor ma kilka funtów, ma kilka dolarów na koncie bankowym. Więc, to nie jest czynnik motywujący na tym etapie, jego czynnikiem motywującym jest rywalizacja i doskonalenie się oraz sprawdzenie się przeciwko komukolwiek."




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plany powrotu Colby’ego Covingtona do rywalizacji po przegranej z Kamaru Usmanem

Następny temat

Alexander Volkanovski o potencjalnych rywalach do walki o pas

WHEY premium