SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co za 1000zl na suchy miesien

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
to nie dział doping

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 171
1000 zł to jak na warunki polskie dużo. Oto moje rady <nie są idealne i dużo im do tego brakuje, ale może coś się stąd przyda Tobie, są mocno subiektywne, fachowcem nie jestem, mam dużo dobrych intencji>:
- jeżeli masz dekstroze to szkoda było by ją do herbatki dodawać, więc radzę kreatynę, myślę o monohydracie kreatyny (500g ok. 50-70zł)
- HMB, L-karityna: wg mnie dobry suplement <cudów nie robi, ale pomoże spalić tłuszcz i zdobyć troszeczkę mięśnia> (mega caps 300 "kapsli" ok. 125-140zł)
- biłałko, jak najbardziej, dostarczenie ok. 2 g na kilogram masy ciała jest stosunkowo trudne, radziłbym WPC Ostrowia <80 procent, wiele osób będzie przeciwnych co to za produkt itd, ale jakby nie było serwakta jest odpadem taka jest prawda, mleczarnia z Ostrowa... produktuje dobry produkt, serwatki ma w nadmiarze i robi z tego koncentrat, ofertę znajdziesz na stronie: kilogram za ok. 35zł + Vat 7procent + koszty przesyłki>
- witaminy i minerały, pomocne, stres + wysiłek fizyczny obniżają zawartość minerałów i witamin
- Chrom - jeżeli lubisz słodycze i nie mozesz przestać ich jeść, to spróbuj chrom, po kilkunastu dniach słodycze będą dla Ciebie obojętne <ja przynajmniej tak mam, moi rodzice tak samo bo też im dałem do "spróbowania", można postawić przedemną czekoladę i jej nie zjem, to pomaga w ograniczeniu "pustych kalori".

NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA: żaden nawet najlepszy suplement nie zastąpi odpowiedniej diety, treningu, nie zapomnij o aerobach <wspominałeś o nadmiarze tłuszczyku>.
Suplementy i odżywki są pomocne, ale tak dla przypominienia bo jest to wałkowane milion razy: są uzupełnieniem diety.

A co do suplementów które poleciłem to pamiętaj że najlepiej jakbyś mógł się skontaktować z dobrym instruktorem, który zobaczy Ciebie, oceni propocje, pomoże przy dieci i suplementach itd. i będzie dobrze.

Pozdrawiam i 3mam kciuki za Ciebie. Powodzenia w treningach życzę.

nie każda szara masa ma coś wspólnego z mózgiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Kiromax ja cie prosze on nie ma pojęcia o jakim kolwiek odzywianiu a tu mu sally dajesz? Bez przesady, pozatym działa anabolicznie ... tak na szczurach jedynie widziałes badania przeprowadzone na ludziach? Bo ja tak i anaboliczne nie było podobnie jak celn, antykataboliczne tak.

Określ najpier co ty chcesz robić, czy sie dalej masowac czy redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1896
ja chce spalic troche tluszcz i jeszcze sie przy tym wy***ac nie kumasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
nie no kumam

ale ty nie kumasz ze to raczej trudne i wymaga bardziej środków mocno inwazyjnych niz to o czym myślisz

dlatego spercyzuj massujemy czy redukujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1413
na suchy miesien najlepsza woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Nawilżać 3x dziennie oliwką dla niemowląt bambino. i bedzie gitarka.

Zmieniony przez - giecik w dniu 2005-08-09 19:50:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
ten temat powinien się znajdować w dziale dieta a ten 1000zł za ułożenie jej

Zmieniony przez - pawerty w dniu 2005-08-09 20:24:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1413
bambino + brązer jako dodatek do diety hehe, nawilzy miesnie ze hej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4207
"mleczarnia z Ostrowa.."

Nie z ostrowa tylko z ostrowi!!!
jak mnie wkurza, jak karzdy, dosłownie karzdy przekreca nazwe mojego miasta.

To jest ta Ostrów Mazowiecka
I mówi sie: "z ostrowi.." a nie "z ostrowa"

I mazowiecka, a nie mazowiecki
Ostrów jest kobietą zapamiętajcie sobie :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAM PYTANIE o Kreatyne

Następny temat

Kreatyna, Ultra Amino i Dekstroza. Obóz dla piłkarza ręcznego

WHEY premium