SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to jest? POMOCY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98
o 14 00 dowiem się czym cukrzyce jak nie mam to lekarz powiedział, że będę 2 miesiące chodził na kulach. Dobrze bo chociaż nie amputują stopy lub nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Jakie porównanie ja bym mógł rok o kulach na******lać i mieć noge w komplecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
O kurde ;\. Ale chyba nie mają Ci tego od razu amputować, aż tak bardzo postąpiło? Przecież jest wiele sposobów leczenia tego, amputacja to dopiero ostateczność...

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
aarreekk1 i jak tam ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98
Leżałem 1 tydzień w szpitalu wycieli to g**** teraz ładnie się goi już mnie nie boli będę na kulach 2 miech. Zrobiło się to z powodu mojego wieku (14 lat) i mam za dużo cukru jak na swój wiek. Teraz wiem dlaczego nie można barć dopingu w takim wieku będę ćwiczył dalej ale bez dopingu i z głową. Bo dla mnie najważniejsze jest dobrze ćwiczyć a nie jak najwięcej brać sterydów i wyciskać na klatę.Teraz poczytałem kilka książek o kulturystyce i wiem jak ćwiczyć mam nadzieje, że to doświadczenie jakiego doznałem przemówi do nastolatków, że nie warto brać sterydów i dopingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
nic sie nie dzieje bez przyczyny po starydach tak sie stalo nie bierz ich i podejzenie ze wlasnie przez to taka rekacja organizmu zawsze bylem takiej mysli ze cos sie dzieje po jakims fakcie !!! w normalnym ttlumaczeniu ktos moze powiedziec ze niemozliwoscia jest po sterydach zeby nogi amputowali a jednak to prawda !!! arek zycze szybckiego powrotu do zdrowia i nie idz na latwizne :P bo sam widzisz co sie dzieje zreszta nauczka jest duzo zdrowia papa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Dobra dieta i kreatyna zrobi z Ciebie kawał sk....
Życze szybkiego powrotu do zdrowia i na siłownie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
No właśnie ziomek co tam z Twoją sprawą?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98
Jest już dobrze w poniedziałek na siłkę jestem zdrowy na 100%. Tylko często mam skurcz w łydce ale to przez to, że nie chodziłem 3 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ale co Ci było - co zdiagnozowali?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybicie Kciuka

Następny temat

skaza białkowa - jak rozpoznać

WHEY premium