SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co polecacie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Chodzę na siłownie już 2 miesiące i mam zamiar kupić sobie jakąś odżywkę czy coś takiego... Myślałem sobie zakupić Creatine mega taps ale nie wiem bo się na tym za bardzo nie znam czy to dobre. Chodzi mi o coś w miarę taniego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zbyt wcześnie.

Odwiedź dział odżywianie oraz trening dla początkujących - to jedyne czego Ci trzeba.

Dwa miesiące to tyle co i nic.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
No ale dlaczego za wcześnie?? Co to ma za znaczenie czy zacznę brać jakieś suple wcześniej czy później??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Dlatego że brak Ci podstaw i zmarnujesz jej i swój potencjał.

Kreatynę stosuje się gdy dochodzisz do potencjalnych granic naturalnego rozwoju swojego organizmu do których Ty się zbliżysz bez opiepszania się nie wcześniej jak za rok.

Ucz się techniki wykonywanych ćwiczeń - która jest niezwykle ważna, a na tym poziomie leży, znając życie nie stosujesz również żadnej diety - a to od niej zależą rezultaty Twojej pracy.

Jeżeli śpieszno Ci z powodu zbliżających się wakacji to lepiej idź pograć w bierki wyczynowo bo nie tędy droga, to dyscyplina dla cierpliwych gdzie najmniejszą jednostką czasu są tygodnie, a na wymierne wyniki lata.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-03-10 22:03:51

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
akurat w moim przypadku nie chodzi o wakacje, ale racja potrzebuje jak najszybciej masy i siły, wiem ze za 2 tygodnie to cudów nie zdziałam, dlatego postanowiłem sięgnąć rady od was znających się na rzecz. A nie myście sobie ze chodzi mo o jakies solowki czy cos poprostu dyscyplina sportu ktora uprawiam tego wymaga. No ale wracajac do tematu to nie wiem co w koncu mam robic. Czy cwiczyc (z planem od razu zaznaczam)tak jak do tej pory czy tez brac jakies suple?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urozmaicenie diety

Następny temat

Bialko na potreningowy.

WHEY premium