SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co polecacie w moim przypadku ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 377
Witam, z góry przepraszam za wszelkie popełnione przezemnie błędy jezeli takowe występują :)

Więc, chciałem dowiedziec się co będzie najlepsze w moim wypadku.
Uprawiam akrobatyke i Le Parkour. Musze mieć dużo siły, nie będąc jednocześnie bardzo wielkim, gdyż muszę zachować zwinność. Musze przytyć kilkanascie kilogramow, gdyz przy wzroscie 191 cm wazę zaledwie 75 kg :/
Chciałbym juz teraz zacząć brać to co Wy specjalisci mi poelcicie, na wakacjach moge chodzić na siłownię u kolegi (dośc dobrze wyposazona) do tego treningi w domu. Po wakacjach będę chodził na profesionalną siłownię u mnie w mieście. Zależy mi na tym, zeby to co będe brał nie bylo zbyt szkodliwe i dawało efekty, cena nie stanowi za bardzo roli, bo chce na prawdę w siebię zainwestować.

Z góry wielkie dzieki i sorry za głupie pytania od kolejnego nooba, ale naprawde bardzo mi na tym zalezy, a Wam ufam. Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Nie nie opłaca się bo jest do dupy...
Ułoz diete wejdz do dzialu odzywianie, zakup gainery przydadza ci sie. Do tego mozesz jabłczan kreatyny zakupic. Witaminy i omega 3. Po jakims czasie pewnie cos na stawy, nie widziałem nigdy jak trening LE parkour wyglada ale sądze ze do najbezpieczniejszych nie nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Dieta to podstawa. Potem ew. Gainer, bulk, carbo, białko celu jej uzupełnienia. Do tego o-3 i witaminki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 377
Zapomnialem jeszcze o jednej rzeczy, a z tego co widze to zazwyczaj o to pytacie :)
- Stażna siłowni: Nigdy na niej nie bylem, ćwiczę w domu, jakies 2h dziennie.
- Wcześniej nic nie brałem
- Nie mam ustalonej diety, staram sie jeść dużo serków, serów, pić dużo mleka itp :P
- Jestem szczupły, a wysoki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Dieta jest kluczem. Ułóż chociaz tyle ile dasz rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 377
Moglibyście wypisać mi dokładnie co i jak, zebym wiedził co mam kupić, bo jestem w tym niestety zielony ;(

PS: Jem i jem i jakoś efektów wiekszych nie widać :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Bo jeść też trzeba umieć. Idź do dziau odzywianie i poczytaj posty o układaniu diet masowych. Ewentualnie sam weź czyjąś diete pod lupe i pozmieniaj tylko gramaturę tak aby Tobie pasowała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 377
OK. A co myslicie dla mnie o tym:

Zestaw nr. 1 - MASA:

Olimp Dextro Juice 1500 g
Olimp Gain Bolic 3000 g
Vitalife Kreatyna 500 g
Vitalife Super Amino Complex 350 kap.
Shaker 700 ml (duży)

Cena poza promocja: 265,00 zł
Świąteczna cena: 208,90 zł

Szacowany czas suplementacji: ok. 6 tygodni (42 dni)

Opis zestawu:
Jest to typowy zestaw wspomagający przyrost masy mięśniowej. Polecany jest dla osób, które w krótkim czasie chcą uzyskać duży przyrost masy mięśniowej. Zestaw jest kompletny, czyli zawiera wszystko to co jest potrzebne do ciężkiego treningu. Szacowany przyrost masy mięśniowej po tym zestawie to ok. 3-9 kg oraz siły ok. 5-20 % * Dodatkowo zestaw zawiera praktyczny shaker do mieszania/przenoszenia odzywek. Do zestawu dorzucamy szczegółowy plan dawkowania opracowany przez specjalistę miesięcznika Kulturystka i Fitness Sport Dla Wszystkich.

*przyrost uzależniony od wielu czynników takich jak: sposób odżywiania, trening, regeneracja, stosowanie kreatyny w przeszłości, zaawansowanie ćwiczącego itp.

PLUS to :

Zestaw nr. 5 - STAWY:

Vitalmax Artrox 600 g
Vitalmax Glukozamina 60 kap.
Olimp Omega 3

Cena poza promocja: 100,00 zł
Swiateczna cena: 79,90 zl zł

Szacowany czas suplementacji: ok. 5 tygodni (35 dni)

Opis zestawu:
To dobrany z należytą starannością zestaw dla osób, które maja problemy ze stawami, tkanka chrzestna, ścięgnami lub chcą je wzmocnić, by ustrzec się przed kontuzja. Intensywny wysiłek fizyczny, wiek, zła dieta często są czynnikami które wpływają na nasze stawy, dlatego warto już teraz zatroszczyć się o nie. Zestaw ten zawiera wszystko to co jest potrzebne do wzmocnienia/regeneracji stawów. Wg. nas jeżeli po zastosowaniu tego zestawu nie będziesz widzieć znaczącej poprawy to zdecydowanie radzimy udać się do lekarza, gdyż istnieje obawa ze uszkodzenie może być mechaniczne, suplementy w tym wypadku radzimy stosować profilaktycznie, by przyśpieszyć czas powrotu do pełnej formy. Do zestawu dorzucamy szczegółowy plan dawkowania opracowany przez specjalistę miesięcznika Kulturystka i Fitness Sport Dla Wszystkich.

???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
IMO nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 377
Więc co mam wybrać ;( ? I co to jest IMO :D ?

Sorry ciemna masa w tym ze mnie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Już Ci powiedziałem Skup się na diecie i dodatnim bilansie.

IMO - in my opinion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 377
Chodzi o to, że się nie opłaca, bo drogie ?
Ja jestem zdesperowany i chce szybszego efektu niż normalnie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsza odżywka na mase wdług was ??

Następny temat

Ostrovia-smaki?

WHEY premium