SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po pierwszym cyklu ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Witam ćwiczę pierwszy cykl na TREC Creapure Powder + ALA + B1 250g i do tego biorę jeszcze gainer ACTIVLAB Whey GainBody Dibencozide Positive no i się zastanawiam co wziąć po tych odżywkach jak mi się skończą chodzi mi o masę oczywiście. Ja myślę Hard Mass albo Mass XXL tylko nie wiem co by do tego za dodatek dołożyć zamiast kreatyny. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
1.Ankieta
2.Gainer wg zapotrzebowania
3.do tego np Noz IV

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
nic nie trzeba
no dobrą dietę wypadałoby dołożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
No dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam ;) A mogę prosić link do tej ankiety? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114


1) Moje foto
2) 19 lat
3)Waga 64kg, wzrost 175cm
4) Bardzo mało bo miałem rok przerwy a teraz chodzę na siłownie od 2 tygodni ale do tego dochodzi praca fizyczna.
5) Nabranie masy.
6) Żadne
7) Żadne
8) Aktualnie biorę TREC Creapure Powder + ALA + B1 250g i do tego biorę jeszcze gainer ACTIVLAB Whey GainBody Dibencozide Positive
9) Ilość dni wolnych od kreatyny? Biorę cały czas od 2 tygodni.
10) Nie mam jakiejś super diety po prostu staram się jeść zdrowo i tak żeby mieć nadwyżkę kalorii. Moje zapotrzebowanie to około 1800 kcal. Jem dużo ryb, warzyw, owoców, mięsa drobiowego no i czasem słodycze też się trafią. Wiem że powinienem dietę napisać ale ciężko się tak trzymać gdy ma się pracę i później na siłownie leci.
11) Finanse około 300zł.
12) No jestem trochę za chudy szczególnie gdy kiedyś ważyłem 80kg przy mniejszym wzroście to było już coś i chcę nadgonić starty jakoś. Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html tam popros o pomoc , nie dla Ciebie suple.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
A czemu nie suple? Jakieś skutki uboczne będą czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
szkoda pieniendzy.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
No mi po 2 tygodniach przyszło 1,5kg. Bo ja na siłkę nie chodziłem dłuższy czas ale za to mam codziennie pracę fizyczną a więc to trochę zastępuje trening. A teraz siłownia 4 razy w tygodniu jeszcze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Cykl Opinie..

Następny temat

kr-alkan amino star

WHEY premium