SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś Na Stawy ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2910
incarnate i cissus 40% ma byc dostepny w pl jakos we wrzesniu.z tego co wiem narazie te suple sa nieosiagalne :( sam szukalem incarnate.ew cissudrol[zast hyperdrolu z ax] ale niezawiera za duzo cissusa wiec niewiem jaki ten supel ma wplyw na stawy.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
po takim urazie lapac sie praktycznie odrazu za cwiczenia to glupota czysta. najlepszym lekiem na stawy bedzie kinezyterapia (leczenie ruchem czyli cwiczeniami). mnie ponad rok temu chciecli obydwa barki ciachac a w tym momencie nie pamietam za bardzo ile mialem z nimi klopotow

incarnate i cissus
a coz to ? bo z tym to sie jeszcze chyba nie spotkalem ale tez watpie zeby cokolwiek dawalo.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2910
wpisz w wyszukiwarke incarnate lub cissus Quadrangularis .wierz mi ze to akurat dziala i to dosc odczowalnie . poszukaj na sfd bylo o tym w temacie Anabola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
czytalem, duzo reklamowym belkotem zalatuje ale ze nie stosowalem to nie wiem czy rzeczywiscie takie skuteczne. dziwne ze zwieksza stany zapalne co przy tych srodkach nie powinno wystepowac. dziwne tak samo ze pomaga na tk kostna, ciekawe co tam rzeczywiscie jest hrr

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Ja od tygodnia biorę glukozamine TRECa i jestem bardzo zadowolony bóle w łokciu przeszły

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Incarnate oraz Cissu Drol od dawan sa dostępne w PL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2910
chodzilo mi o to ze w tej chwili niema w pl czystego cissusa a incarnate niema chwilowo.
everr o co chodzi ze stanami zapalnymi?? po cissusie?
btw tez bylem sceptycznie nastawiony po przygodach z glukozaminami i itp. ale przekonalem sie ze jednak pomaga.pozdro
btw tu mozna troche poczytac o dzialaniu cissus https://www.sfd.pl/Cissus_Quadrangularis-t309594-s3.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
"Jdyny minus jaki zaobserwowałem w stosowaniu cissus to nasilenie dolegliwości pkt. 2. czyli zapalnych zmian. Jest tyo spowodowne zapewne obniżeniem poziomu kortyzolu i zwiększeniem odczynu zapalnego stąd moja opinia ze zioło te przy leczeniu chorób o podłożu zapalnym się nie nadaje."
Serty to napisal

i sie wlasnie dziwie ze zwieksza stan zapalny bo powinno zmniejszyc. no i bardzo mi trudno uwierzyc w taka zdecydowana poprawe, za duzo zjadlem magicznych lekarstw zeby uwierzyc ze takie istnieje. ale jak kiedys wyproboje to wystawie opinie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5573
drogie to jest?? w jakich cenach mniej wiecej sa te suplementy ?

Zmieniony przez - damian89r w dniu 2007-08-07 20:59:19

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
CissusDrol około 139pln
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl cp!!

Następny temat

Odżywki... Pytanie ?

WHEY premium