SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol ??????

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 588
Orientuje sie moze ktos co to za firma ???

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 819
czyli dobrze dziala jak clen- ksiazkowo.
Ja jednak wole sali bo mam problem z zasypianiem na clenie.
A jak wezme sali to 4h po wzieciu spie jak bym wogole nie bral zadnego spalacza a kg leca:)

ksiegowykoks:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Lu Kaw. Dobry clen.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 588
no kosi zaj**iscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Pamiętam go z jakieś 2-3 lata temu, działał bardzo dobrze. Skoro jeszcze jest na rynku to możliwe, że nadal działa równie dobrze. Sam jestem ciekaw. Ile tabs zarzucasz ? Masz jakieś porównanie do innych clenów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 588
wlasnie to jest chyba stary clen na opakowaniu jest napisane zwrocie uwage 271210 nie wiem czy to nie jakas data waznosci, ja kupilem sobie clen alchemia pharma 100 mcg, a za 2 paczki clenu LU KAW zaplacilem 10 euro . Porownanie mam do clenu ap 0,5 tab czyli 50 ug dziala o wiele slabiej niz ten 40 ug. takie moje odczucie dopiero zaczynam cykl wrzuce cos za jakis czas i powiem jak dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3859
Stary (najczęściej widywałem go w 2010 roku) dobry "skośny" clen. Moi znajomi baaardzo go sobie chwalili.

--->Public Enemy<---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 285
Witam mam dokładnie ten sam clen zapodaje od 5 dni tez sie zastanawiam nad tym 271210 czy to data waznosci nie jest? Nie mam porownania do innego clena ale rece sie telepia juz od pierwszych 40mg skurcze, pot i pikawa czasami boli. A Ty michaler2 po ile bierzesz masz moze wiecej juz info o tym clenie pzdr

Zmieniony przez - nonameq w dniu 2013-01-10 10:53:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
czyli działa,pamietaj o wit i minerałach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 819
pewnie jest to data waznosci ale taka substancje jak clen ''mozna'' brac po terminie gdyz ona wolno ulega rozkladowi (psuciu)
Jak to sie mowi zlego diabli nie biora :D

ksiegowykoks:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 588
Ta data to najprawdopodobniej data produckji wiec jest ok, co do dzialania jestem teraz na 100 mcg telepie dalej ale lzej niz w pierwszych dniach, najgorzej po zarzuceniu bombka fajna, po kilku godzinach wszystko normalnie, jedyne co odczuwam dosc powaznie to skurcze ale mozliwe, ze spodowodwane sa moja intensywnoscia treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 588
dodam jeszcze ze pikawa sie nie zatrzymuje ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testovis

Następny temat

Omnadren / Prolongatum / Metanabol- JELFA | Foto str. 4 / 5 / 13

WHEY premium