SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chuda twarz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc.

Mam 180cm wzrostu , sporo zalegajacego tluszczu - zwlaszcza na brzuchu i nogach , i mam chuda twarz :(. Z Nie Dosc, ze ksztaltem przypomina gruszke , to jeszcze mowia mi, ze wygladam jak nedzarz i kaza wiecej jesc , co jest nieracjonalne , gdyz jestem gruby :(. Znacie moze jakies spsoby zeby "pogrubic" sobie twarz , w taki sposob aby nabrala jakis ladny ksztal? Myslalem osobiscie o zapisie na silowanie , ale nie mam pojecia czy to wplynie pozytywnie na twarz.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
bedziesz tak w kazdym temacie pisal czego to bys nie dal za chuda twarz czy brak zarostu? zdajesz sobie sprawe, ze nie wnosisz tym nic nowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
wnioskuje po nicku, ze masz 18 lat, wiec ksztalt Twojej twarzy moze sie jeszcze zmienic, prawdopodobienstwo, ze nabierze "meskich" ksztaltow jest wysokie, nie wiem czy silownia ma na to jakis wplyw, silownia=wiecej testosteronu, ale czy on wplynie na ksztal twarzy nie wiem.

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadza sie , mam 18 lat.

TO nie jest tak , ze nie mam "meskiej" twarzy. Mam meska , tylko troche chuda na ktorej widac "wystajace" miedzy innymi kosci policzkowe , co w polaczeniu z gruszkowatym ksztaltem glupio wyglada.

Zmieniony przez - bystry18 w dniu 2009-10-08 16:36:47

Zmieniony przez - bystry18 w dniu 2009-10-08 16:37:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Mysle ze rozpoczecie treningow na silowni to bylnby dobry sposob. Bo jesli do silowego treningu dodac aeroby to spalisz ten niepotrzebny tluszczyk z ciala , a zeby miec energie na silowni to bedzie musial sie prawidlowo i kalorycznie odzywiac. Wiec moze wtedy Twoja twarz nabierze lepszych ksztaltow. A jesli nie to i tak silownia bedzie miala korzystny wplyw na reszte ciala

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Boże Magda po pierwszym zdaniu myślałam że siłownie na twarz chcesz polecić

noo siłownia , dietka , aeroby i tłuszczyk się pali
rozwijasz się jeszcze więc i twarz się może zmienić choć uważam że nie znacznie
może jak schudniesz będziesz bardziej proporcjonalny i twarz nie będzie wyglądała "mizernie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok , dzieki za wszystko.

Nie chcialem zakladac nowego tematu , wiec postanowilem dodac post troszeczke odbiegajacy. Na nosie mam po syfikach "blizny" , tzn takie zaczerwienienia i nie wiem jak sie tego pozbyc. Stosowalem juz kilka masci , ale zadna nie pomogla. Moze ktos z was mial podobny problem i sie z nim uporal? Bylbym wczieczny o podanie nazwy jakiegos srodku , ktore moglby mi pomoc. Masc moze tez miec charakter zapobiegawczy wyskakiwaniu nowych syfow.

Zdaje sobie sprawe , ze na forum sa podobne tematy , ale tam kazdy pisze co innego , a ja nie wiem co wybrac :(. Przepraszam za klopot.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
sa tematy, a w nich jest wiele opinii, bo co czlowiek to inne zdanie... przeceiz nie ma srodka cud - musisz czytac te tematy i wyprobowywac to co cieszy sie najlepszym powodzeniem i sprawdzac efekty u siebie, nikt nic nowego juz nie wymysli, a na pewno nie zagwarantuje i poleci czegos co zadziala na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
chlopaku porządną retencje sobie zafunduj to bedziesz mial twarz jak księżyc w pełni

Zmieniony przez - Gym4Life w dniu 2009-10-16 14:55:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3987
Zapisz się na siłownie, a jak chcesz by twoja twarz była grupsza to zainwestuj w syrop Megalia. Tylko musisz sie prsygotowac ze prszytyjesz nie tylko na twarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a coz to takiego ta retencja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
omka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biofeedback - ktoś stosował ?

Następny temat

Kolano zdrowe, a boli...

WHEY premium