SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Champix - lek dla chcących rzucić palenie - info

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
No proszę... sog za info

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie ma to jak silna wola... Pzdr.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Czytał ktoś ksiazke Allana Carr " jak w łatwy sposob rzucic palenie " Mi ona pomogła ja wiem tez pomyslałem jak ksiazka moze pomuc w rzueceniu palenia a jednak pomaga i jest niewiargodnie skuteczna ,nic nie trzbe brac zadnych plastrow zadnych gum czy innego badziewia ,paliłem przez 5 lat 20 fajek dziennie z dnia na dzien rzuciłem po przeczytaniu ksiazki , i juz wiem ze nie zapale papierosa do konca zycia :D wiem ze to brzmi troche jak z bajki ale jednak mi to pomogło i nie ciagnie mnie .Poleca ja jesli macie troche czasu i chec rzucenia palenia przeczytajcie jesli nie rzucicie napewno troche wam ta ksiazka rozjasni umysł na rzuecenie palenia jak najszybciej......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Ja od jutra pierwszy tabs... mam dwa "zestawy startowe" więc pierwsze 3 tyg mam gratis. Będę pisał jak działa i czy działa jeśli chcecie. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Relacja mile widziana.
Może szersze info odnośnie palenia - jak długo / jak dużo etc...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Po pierwszym tygodniu... Fajki mają dziwny smak najczęściej gaszę po pierwszysch 2-3 pociągnięciach bo czuję że coś jest z nimi nie tak. Ogólnie przez chwilę po tabsie jest tak że chce się wymiotować. Pierwszy tydzień bierze sie na początku 1x1 in tab 0,5mg przez 3 dni , nastepnie 2x1 in tab 0,5mg przez 4 dni. Później 2x1 in tab 1,0mg. Najlepiej dac sobie wolne od imprez bo gazowanie zaburza smak fajek i jest wszystko jedno. Cały czas występuje głód nikotynowy (prawdobodobnie dlatego że nie jest to NTZ tylko jakieś blokowanie receptorów). Myśli samobójczych nie zauważyłem. Czas palenia 7 paczko-lat. W opakowaniu jest miejsce na wpisanie daty kiedy ma się odstawić całkiem fajki. Ma to być między 8 a 14 dniem kuracji. Mi zostały jeszcze dwa dni.
Ps. Ciekawym połączeniem może być zastasowanie dodatkowo jakiejś NTZ żeby zabić głód nikotynowy. Napisze co i jak na początku 3 tygodnia. Szczęścia życzcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Jeszcze dopisze żeby nie było... 7 paczko-lat = 1paczka dziennie przez 7 lat lub np. 2 paczki dziennie przez 3,5 roku (taki przelicznik) w moim przypadku to 7 lat po paczce dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
3 tyg.Bez fajek czuje sie tak jakbym nie palił od zawsze ,juz nawet o paleniu nie mysle wyzbyłem sie wszystkich nawykow towarzyszacych paleniu ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
Kumpel palił pakę dziennie nie wiem tylko przez ile dokładnie chyba od 16 rż. Czyli przez 4 lata. Rzucił w 30 dni na Zybanie. Jest to lek zbliżony chemicznie do działania Meridi czyli z tej samej rodziny substancji. Nie wybrał nawet wszystkich tabletek a od połowy miesiąca brał po 0.5 tabl. Koszt kuracji 120zł/30tabl. Z działań niepożądanych bezsenność (spał 2 godziny na dobę resztę się uczył), zaburzenia łaknienia ( zapominał zjeść obiadu) banana miał na gębie z jakieś 30 min po wzięciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
nie czytalem calego tematu a tylko pierwsza strone, bo ide juz spac
ale
najlepszy na rzucenie jest Tabex, wokół mnie wszyscy dzieki niemu rzucili. do tego nie drogi
dobranoc

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2009-07-10 23:08:10

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2009-07-10 23:08:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Normalny objaw strzelanie w kolanie?

Następny temat

Wybity kciuk

WHEY premium