SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chęć przybrania pare kilo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 147
Czytałem już wiele na forum różnych opini jak przybrac jak ćwiczyc itp. więc nie chce sie powtarzać dużo osób co ma problem z wagą to ludzie młodzi nie majacy nawet 20 lat w moim przypadku mam 28 lat waże 68kg i 178cm ćwicze juz okolo 2,5 roku z przerwami spowodawanymi pracą nie mam za bardzo środkow finansowych jak większość osob co chce nabrać masy największy problem to brak czasu na porządne posiłki czyli dietę którą tak bardzo tu podkreślacie że bez niej to i odżywki nie pomogą. Niestety mam bardzo szybką przemianę materi do tego stopnia że jem wszystko co się da nawet rzeczy które tu są przez was zabraniane między innymi np. pizze, hamburgery, golonko itp i nie posiadam nawet grama tłuszczu. Może mi ktoś pomóc co mam zrobic żeby zacząc nabierać troche ciała. Wielkie dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Napisz jaka to praca i czy rzeczywiscie nie mozesz zabierac jedzenia ze soba? Diete opierasz na ww b i t, dajesz 5 posilkow a odzywki do uzupelnienia( w twoim przypadku gainer)

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 147
własnie kupiłem teraz po raz pierwszy gain bolic 6000 bo tak cały czas kupowałem kreatyne i tylko na tym w sumie bazowałem a co do pracy to nie jest tak że nie mogę brać jedzenia do pracy tylko nie mam za bardzo czasu tam jeść. Bardziej chciałbym sie dowiedzieć co z odżywek najlepiej brać żeby naprawde jakieś rezultaty były widoczne bo jakby nie patrzeć to wszystkie są zachwalane przez producentów a nie zawsze trzeba przepłacać żeby były jakieś efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
hmmm.....sprobuj najlepiej jedzenia bo same odzywki tak naprawde niewiele dadza jak nie bedziesz jadl prawidlowo, a jak nie mozesz jesc w pracy to kup sobie jakies batony bialkowe, czekolady itp.
pozdrawiam i zycze powodzenia

moc i sila

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hamburgery?

Następny temat

Dietka na mase

WHEY premium