SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Calenka - nie poddam się.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Z białkiem faktycznie nie jest najlepiej. Nie chodzi tylko o ilośc, ale również jakość. Tutaj jedynym źródłem pełnowartościowego białka są 3 jajka… czyli 20 g białka na cały dzień. Staraj się jeść więcej mięsa i ryb.
Pilnuj też tłuszczy. Tłuszcz pochodzący z nabiału lepiej zamienić na ten z mięsa, ryb lub awokado / olej kokosowy / orzechy (laskowe, włoskie). Jeżeli masła lub oliwy używasz do smażenia to zastąp je masłem klarowanym lub olejem kokosowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 358
Jutro na obiadek będzie kurczak z kaszą jaglaną i kalafiorem to trochę nadrobię. Zrogię sobie taki obiad w 3 porcjach wiec starczy na 3 dni. Może wreszcie będę się wyrabiać. :) Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 358
Cześć, to już miesiąc odkąd się dietuję :) i 8 2h treningów za mną!

Zauważyłam zmiany szczególnie pod względem wytrzymałości - w wyglądzie nie za wiele. Lepiej się czuję, mam znacznie więcej siły w ciągu dnia, potrzebuje mniej snu. To dla mnie mały sukces jaki osiągnęłam, bo wszyscy powątpiewali i nie wierzyli że wytrzymam chociaż tydzień, a tu już miesiąc. :) Na tym oczywiście nie poprzestaje. Na wadze - 2 kg, jeżeli chodzi o cm to zestawienie na zdjęciu :) Nie jestem pewna czy na początku dobrze zmierzyłam biodra, bo wyszło mi aż 3 cm mniej, to samo talia 4.



Zmieniony przez - Calenka w dniu 2015-03-30 14:54:24




Zmieniony przez - Calenka w dniu 2015-03-30 14:55:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekompozycja ciała

Następny temat

Nauka jedzenia od podstaw...

WHEY premium