SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO NA ODBLOKOWANIE????????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Biore co 3 dni 1 strzal Omnadrenu + mete. Czyli cykl wyjdzie mi po 15 strzalach i 100 metki jakies ponad 6 tygodni. Jest to moj pierwszy kontakt z tymi srodkami.Narazie jestem przy 7 strzale. Prosze mi napisac co mam po tym wziąśc na odblokowanie i w jakich ilosciach??????????Prosze o normalne odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
ankiete bedziesz musial dac pewnie. wszyscy tylko oma z meta..

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3829
hehe tez to przerabialem tj omke z metka, najgorszy koks jakiego probowalem (pewnie dlatego ze jestem ekto)

15x3 dni to wyjdzie jakies 6 tyg + 2 tyg przedluzonego dzialania omki, w 8 tyg wrzuc hcg 2500 co 3 dni, uzyj 2 ampulki, 3cia zostaw na madrzejszy cykl, 3 dni po ostatnim hcg zacznij clomid 5 dni po 100mg a potem przez nastepne 2-3 tyg po 50mg dziennie

ale i tak uwazam ze to strata czasu, bo i tak stracisz wiekszosc wody i zostana tylko rozstepy i dziury po syfach i moze pare % miesa

ja bym w 8 tyg zredukowal dawki i wszedl na prop + wino i probowal cos ubic, uratowac, dopiero porem odblok. Ale to juz inna bajka

-----------
jezeli jestes mezo albo endo mozesz zignorowac mojego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
tymcz
no meta+oma(typowy cyklik wakacyjno sezonowy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
dla twojej wiadomosci cwicze juz bardzo dlugo, a omke i mete chcialem wziasc dla sprobowania dodatkowo do odzywek. i jak nie umiesz sie wypowiedziec na temat to sie nie oddzywaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
oma + meta :D xD sezonik tuż tuż :DD
ja chyba jakos nie trafilem z moda w tym sezonie (cido+meta+mutant mass) hyhy
oma mega wyj**ka i efekt wodny wypas git :D

Żyj jak pustelnik trenuj jak maszyna...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
wypowiedziec sie umie...
ale nie bez ANKIETY!!!!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta APX

Następny temat

Dajcie Rade

WHEY premium