SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLOUT - TEST

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Pytanko - czy testowal juz ktos clout II?
Jakis opis cyklu gdzie znajde?

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Oj czorcia dzieciaku musisz sam go stestowac !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11777
zamierzam Clout stestować ale w połączeniu z Xpandem, XP przed Clout po treningu, w DNT porcja XP rano Clout w porze treningu
nie chcę wyrzucić kasy w błoto dlatego będzie XP co do którego działania jestem 100% pewien
cykl styczeń
mało jest opinii na temat Clouta na naszym forum po za twoim testem Czorcia,
może Bull i reszta speców coś powiedzą na temat Clouta?he...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Moj ziomek bral i bardzo go chwalil wiec moge Ci go polecic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
ja tez bralem choc specem nie jestem z czystym sumieniem moge polecic

btw. tez laczylem z xp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Dajcie wiecej info - jakie samoppoczucie, pompa, wzrosty masy/ciezaru itp.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7807
Brałem Clouta w pierwszej wersji i działał rewelacyjnie przyrosty były bardzo dobrej jakości, twarde i z ładną definicją. Treningi były naprawdę swietne duza dynamika i moc na treningach. Teraz jestem na nowym Cloucie i tak smak lepszy... nie jest moze bardzo dobry ale w porównaniu ze starym duża poprawa. Lepsza zdecydowanie siła i to bez porównania, dynamika też swietna, nieco lepsza wytrzymałość i sampopoczucie na treningu zapewne dzieki alc. Ogólnie nowy jest lepszy.
Wogóle jestem zdecydowanym zwolennikiem Cloyuta i to jego zazwyczaj polecam powód: jakośc mięśni i fajna definicja przy odpowiednim treningi i diecie. Dla mnie nie przeszkadza brak no-boosterów a co wiecej mysle ze jest to duza zaleta. Brałem nowego i starego XP, Vaulta, Storma, No-xploda, nitro 2, Cp i inne ale dla mnie Clout to Nr.1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
No to mnie teraz zacheciles....
Chyba sprobuje...
Pierwsza wersja clouta bardzo mi sie podobala a skoro tak zachwalasz to chyba na nastepny cykl zapodam sobie Clout II.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7807
no napewno się nie zawiedziesz. Polecam w połaczeniu z Body Octane wtedy poprostu masakra ale suma za cykl tez konkretna. Razem z BO to juz kompletny wypas i temu nie dorówna nic.... no może shotgun ale go stestuje niebawem. Do tej pory chyle czoła przed firmą MAN
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc!

Następny temat

cp problem z mostkiem sercem ?

WHEY premium