SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLA, AAKG

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 248
Dokładnie jakis cudów nie ma co oczekiwać, wiadomo ze złotym środkiem jest dobra dieta, zawsze się tego trzymam, po prostu eksperymentuje trochę żeby trochę odciążyć organizm i delikatnie mu pomoc przy dużym wysiłku w połączeniu z pracą :) dzięki za informacje, pomógłes mi kolego :) pozdrawiam i zdrowka zycze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 634
Ja Ci kolego powiem z mojego doświadczenia. Stosuję już jakiś czas AAKG z OLIMP i nie zauważyłem różnicy w stosowaniu czy to 3750mg czy 7500mg, poma za kaźdym razem taka sama. Jaki wniosek? Warto na sobie sprawdzić jaka dawka da Ci realne efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1256
ewentualnie spróbuj cytrulina+ gliceryna, na mnie takie połączenie sprawdza się najlepiej
szkoda że GPLC już nie można dostać i coraz ciężej agmatynę, to już wyższa półka zdecydowanie niż aakg

Zmieniony przez - Truth09 w dniu 2016-08-16 23:21:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8903 Napisanych postów 152286 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199194
And rzey
Ja Ci kolego powiem z mojego doświadczenia. Stosuję już jakiś czas AAKG z OLIMP i nie zauważyłem różnicy w stosowaniu czy to 3750mg czy 7500mg, poma za kaźdym razem taka sama. Jaki wniosek? Warto na sobie sprawdzić jaka dawka da Ci realne efekty.

ogolnie z aakg olimpu sporo mozna znalezc tego typu opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 634
TomQ-MAG
And rzey

ogolnie z aakg olimpu sporo mozna znalezc tego typu opinii

Co chcesz przez to powiedzieć? Jakie inne AAKG polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8903 Napisanych postów 152286 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199194
akurat w tym temacie odp na podobne pytanie;)
http://www.sfd.pl/Pomiedzy_cyklem_jabczana_kreatyny-t1125834.html#post3
moze kwestia osobnicza, moze surowiec produktu, trudno powiedziec u mnie na silce sprzedaja szoty aakg to kazdy marudzi, ze lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
.

Zmieniony przez - And rzey w dniu 2016-08-17 23:19:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Proszę o opinie tych odżywek

nutlove nowy