SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty Puma SF Future Cat oryginalne?

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1282
Co do dresów to chodzi mi o dresy bawełniane, a takie śliskie to mam po 150zł tak jak pisałem dopiero będę wiedział coś w niedziele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8583
Jakis paragon albo inne poswiadczenie oryginalnosci do butow posiadasz?

Pieniadze szczescia nie daja - ludziom bez wyobrazni.

"A ch*j Ci w dupe stary, ja tu na deszczu, wilki jakies!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1282
Napisałem że buty są z UA ;/ a więc nie posiadam żadnego paragonu ;] pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31992
panowie UA/Rosja/Bialorus jeden fuj.

bylem 2 mc na Bialorusi i zachaczylem o Rosje... dresik - 2 czesciowy kosztuje tam w przeliczeniu jakies 30-40 zl, butki kolo 50, koszulki 10-15 oczywiscie nie oryginalne.

wiec jezeli kolega wyzej sprzedaje rzeczy nie oryginalne to cena troche duza. jezeli nowe to spoko .


pzdr./
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1282
Buty są NOWE ! ehhh! Widać ja kolega się zna !! by- białoruś ua-ukraina ru-rosja <--- dla objaśnienia i nie ma jak wciskać ciemnote ;/ w Polsce też kupisz buty za 50zł czy koszulki za 10-15zł. A ty buty są naprawde solidnie wykończone posiadają oryginalne pudełko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31992
sa oryginalne ? jezeli NIE to nie sa warte wiecej niz 50-60 zl buty sa tam na prawde tanie. i nie ma gadki ze kolega sie zna czy nie zna.

tak kupisz w polsce buty za 50 zl czy koszulke za 10. mowie o ubraniach ktore niektorzy sprowadzaja zza wschodniej granicy i chca gonic za duze pieniadze ktore defakto pod wzledem jakosci wykonania czy materialu nie powinny byc sprzedawane za tyle:)

ale to Polska, mamy problemy do ludzi z innych krajow sami od nich kupujac i starajac sie zarabiac na rodakach.


a co do moich cen - ktore podalem we wczesniejszym poscie to sa 100% trafne i sprawdzone bo za tyle kupowalem - buty 4 mc wytrzymaly, dres miesiac, koszulka pranie - potem byla jak pidzama ;)


a ze nie jestem zainteresowany to mykam zeby juz nie smiecic :)

pozdrwiam i zycze udanej i owocnej sprzedazy

Zmieniony przez - Marte_NS w dniu 2009-04-17 06:32:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
kurcze buty z wyglądu za***iste widział ktoś takie na necie tylko orginalne bo jedynie widziałem czerwone i czarne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8583
Mam nadzieje, ze nikt nic od Ciebie nie kupi, bo chcesz zedrzec niesamowicie i to na podrobkach, dajac ceny zblizone do oryginalow

Pieniadze szczescia nie daja - ludziom bez wyobrazni.

"A ch*j Ci w dupe stary, ja tu na deszczu, wilki jakies!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
sir maniu podbij na 4331321 :)

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1282
Aż mi szkoda to wszystko czytać bhuashau ludzie wy nawet nie wiecie chyba jakie idą przekręty w Polsce 50% butów na allegro to podrubki <lol> i tu tylko chodzi o cenę, a po za tych znam ludzi którzy kupują podróbki z UA i sprzedają je w sklepach firmowych a ludzie i tak to kupują. Gdzieś są na internecie takie artykuły w których jest to opisane np. 50% jest oryginalne a 50% nie. I nie lubię jak ktoś opowiada bajki buty 4mc dres 1mc ;/ a koszulka to do jednego założenia ;/ a po zdjęciu już do d--y. Ja śmigam w adaśkach z ua i latałem w nich w zimie to chyba cud ?? że sie trzymają ? coś chyba nie tak ??

pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZŁOTY ZEGAREK - ATLANTIC SEACREST

Następny temat

Wzmacniacz, tuner, magnetofon, Kolumny na sprzedaż

WHEY premium