SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol bo Iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2477
igla 6 30 mm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
mysle, ze slaws1170 powyzej napisal co robic

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
tlusty won, nie lubimy cie bo klamiesz dziadzie

30mm to w zupelnosci wystarczajaca glebokosc, wiec krwiak imo
z lekarzem nie szalej, nie ma potrzeby

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2009-01-13 18:21:28

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2477
miczelx- wiec poczekac tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 917 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8945
2,5 cm dl igla zla do uda?:/

biegac -skakac- latac- plywac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
czekac, przejdzie
jakby za kilka dni nie bylo poprawy to napisz, cos wymyslimy, ale mysle ze bedzie ok

2,5cm ujdzie,ale ja wbijam 40mm

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2009-01-13 18:27:10

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2477
dzieki wielkie SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 917 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8945
ja chyba za malo miesa na udzie zeby 40mm.
60 w udzie.

biegac -skakac- latac- plywac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
moim zdaniem trafil na wy***ke moze wbijales olej silnikowy albo wode z chlodnicy?

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
Witam. jeśłi zrobił się guz to nie jest ciekawa sprawa. Ja sie kłuję kilkanaście lat na HRT i nigdy czegoś takiego nie miałem. Kiedyś w szpitalu widziałem gościa z czyms podobnym. babka robiła mu zastrzyk i igła jej spadła na podłogę. A ze była starej daty (baboszon) to temu wojakowi wkłuła tą igłę bez dezynfekcji. W efekcie zrobił sie wrzód i musieli to ciąć.
inna sprawa ze mogłeś pechowo wkłuć się albo jeszczew tkankę tłuszczową albo zdaje sie między mięśnie. zresztą nie znam się za dobrze na shotologii wiec nie chciałbym tu mieszać . już znikam więc, ale ostatnio zauważyłem coś dziwnego. Zawsze stosowałem prolo i nigdy mnie nic nie bolało po zastrzyku. Kiedyś wstrzyknąłem sobie nebido i normalnie po tym ledwo co chodziłem. Teraz jak mi lekarz przypisał omnadren to też trochę boli a przeciez zastrzyki robię tak samo. moze olej zmienili od jakiegoś czasu. Zdaje się prolongatym było zawse na palmowym a w Omnadrenie widzę arachidowy. Ten palmowy to mamy ponoć w barterze z indonezji za sztuk 40 czołgów PT-91 Twardy. kto by pomyślał że za parę czołgów teraz ludziska sie sterydami kłują...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid po cyklu

Następny temat

WINSTROL - KTORY LEPSZY?

WHEY premium