SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolący paznokieć

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 465
Cześć. Mam pewien problem z paznokciem u stopy, tym największym.
Otóż gdy nawet lekko dotknę to bardzo boli. Paznokieć z jednej strony tak jak by się zawijał przy czym odczuwam ból.

I teraz co z tym zrobić iść do lekarza czy paznokieć zejdzie sam?

Zamieszczę zdjęcie. Paznokieć zawija się do palca.






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Mozesz zawsze usunac laserowo w prywatnej klinice, tylko trzeba sie przygotowac zeby rzucic 250-400 PLN za taka przyjemnosc (w zaleznosci od kliniki, rozmiaru zmiany, zaawansowania etc.). A znieczulenie pewnie dostaniesz u lekarza - jak bedzie litosciwy a jak nie to zawsze mozna zarzadac - za doplata (nie wiem jak u chirurga, ja u dentysty placilam 20pln za ´shota`) A z wrastajacymi paznokciami to historia lubi sie powtarzac...ja czesto, prewencyjnie sama sobie `operuje` w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Lekarz rodzinny + skierowanie do chirurga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
j/w

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Obcinaj paznokcie na prosto aby nie wrastały.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 465
Jak taki zabieg wygląda? Ile dni regeneruje się paznokieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
Zabieg jest dość bolesny ja wykonywałem go w wieku 16 lat samemu, chirurg prawdopodobnie obetnie ci paznokieć poniżej wysokości wrastania.
Najbardziej bolesne jest moment gdy oddziela zrośniętą cześć paznokcia od skóry.
ps. są specjalne płyny zmiękczające paznokieć co ułatwia zabieg firma scholl
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 465
Bez znieczulenia ten zabieg jest wykonywany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pewnie ze znieczuleniem miejscowym bo byś pewnie wył z bólu, teraz sobie pomyśl ile rośnie paznokieć i się dowiesz jak długo będzie odrastał. Całego pewnie Ci nie będzie zrywał wytnie tylko wrastająca część.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Będziesz wył Za młodzika też sam wyrwałem stłuczony paznokieć, który w zasadzie sam już odchodził.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mi nieraz wrasta jak za bardzo przytnę ale zdążę go jeszcze wyjąć zanim się zakorzeni na dobre i naprostować aby rośł prosto ale ból jest i ropa. Należy też nosić odpowiednie obuwie aby palce nie były ściśnięte.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
ve4onn
Bez znieczulenia ten zabieg jest wykonywany?


A co myślisz, że nasz NFZ zasponsoruje Ci znieczulenie??

Ale spoko mi na żywca język szyli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja Wyniku USG

Następny temat

zadyszka na początku biegu

WHEY premium