SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biegunka 3 tydzien POMOCY :|

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Witam, w tunezji w 3-4 dzien, nagle zrobilo mi sie tak jakos slabo, niedobrze najbardziej gdy myslalem jedzeniu i biegunke dostalem;p i w tedy sie to zaczelo, nast dzien juz w sumie prawie dobrze sie czulem i caly czas biegunka 3-4 razy dziennie, az do teraz mineły 3 tygodnie i dziennie ide 3 razy na ubikancje caly czas biegunka, raz tylko mialem tak ze normalny byl stolec, a raz ze w ogole w calym dniu nie szlem na ubikacje, ale ogolnie chodze 3 razy dziennie ;/
Macie pomysly czy to jakas bakteria? co mi moze dolegac? czy isc do lekarza? z góry dzieki!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2847
Zatrucie.
Kup nifuroksazyd.

Konkretna bielizna męska http://www.key4u.pl/pl/391,men,category 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Piłeś wodę z kranu w tunezji? lub była szansa aby podano Ci nieprzegotowaną wodę??

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Masz biegunkę 3 tydzień i zadajesz pytanie, czy powinieneś pójść do lekarza. No zastanów się chłopie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol brzucha

Następny temat

niezindentyfikowana kontuzja ;/

WHEY premium