SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko wołowe w proszku

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
Właśnie znalazłem na allegro izolat białka wołowego w proszku (bodajże Muscle Meds). Aż jestem w szoku ... Mam pytanko czy Olimp zamierza kiedykolwiek wypuścić taką formę białka w proszku ?Moim zdaniem jest to świetna alternatywa dla białka serwatkowego czy jajek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1423
jesli profil aminokwasowy ten sam to nie widze potrzeby cos takiego kupowac, zwlaszcza ze cena kosmos, zreszta jak wszystko tej firmy

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
Podobno nie ma lepszego źródła białka niż wołowina. Moim zdaniem takie białko miałoby bardzo duże powodzenie. Zwłaszcza, że wołowina jest bardzo droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
Szczerze to już nie mogę patrzeć na białko serwatkowe czy jajeczne. Nie kupuje amerykańskich odżywek, ponieważ już parę razy się sparzyłem. Olimp był zawsze dla mnie rzetelną firmą, a produkty z Ameryki to tak naprawdę wolna amerykanka. Nikt nie wie co tak naprawdę w nich siedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. niestety nie mam informacji o planach kolejnych produktow
2. czy przypadkiem nie masz w ofercie tego bialka ?? :D
3. jak smakuje izolat bialka wolowego ?
4. jak wyglada oplacalnosc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
W smaku okrutne, jak mydlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
akurat wolowina jest polecana osobom uprawiajacym sporty silowe nie tylko z powodu aminogramu ale poniewaz zawiera szereg zwiazkow ktore pozytywnie oddzialuja na zdolnosc wysilkowa organizmu

dlatego robienie izolatu bialka wolowego jest idiotyzmem

za cene 900 gramowej puszki mozna miec 5kg za***istego mieska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1423
z tego co sie domyslam to bedzie tam monohydrat kreatyny i nic poza tym dodatkowego

Zmieniony przez - HotBlood w dniu 2009-10-14 15:10:03

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
Dlaczego robienie izolatu jest idiotyzmem ?Proszę o jakieś konkretne argumenty. Zważywszy, że cena kg wołowiny kosztuje w granicach 30 zł to raczej niecałe 4 kg mięska by wyszło :P Kazam... gdyby myśleć twoimi kategoriami to po co kupować białko serwatkowe, jak mamy jaja czy drób. Anoż po to, żeby urozmaicić diete. A wołowina jest do tego idealna. Nawet w postaci proszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
Patrząc na Muscle Meds w 100 g mamy 70 g białka. Czyli jak łatwo policzyć na 900 g mamy około 630 g białka. W kilogramie wołowiny mamy około 200 g białka. W 4 kg - 800 g. Dolicz do tego prąd, ew. gaz i wyjdzie ci taki sam koszt jak tej puchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
za cene 900 gramowej puszki mozna miec 5kg za***istego mieska

to nie bawiac sie zbytnio w szklana kule
nie wroze powodzenia

a i smak kiepski jak pisaliscie ....

gdzie plusy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KNOCKOUT

Następny temat

Nadmiar skóry

WHEY premium