SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko roślinne a zwierzęce

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Nie no gonzales...jak Ty wyliczasz białko ze wszystkiego to ja wysiadam...z kaszy gryczanej czy ryżu też? Kurcze ludzie to nie prohormnony czy SAA, żeby trzeba było z kalkulatorem chodzić..nie dajmy się zwariować....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
białko wyliczasz z produktu z którego czerpiesz duże ilości białka.. (nawet w chlebie jest 6-10^% białka ale nie wnikaj w to..) węgle wyliczasz z produktów które dają ci głownie węgle, ryż,makaron. itd.

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Białko roślinne, również powinno byc uwzgledniane w diecie. Jeżeli wystepuje w towarzystwie białka zwierzęcego ( a prawie zawsze tak bywa), białko roślinne jest również wykorzystywane w wysokim stopniu

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Hmm...może i tak ale jestem mięsożercą i korzystam z tego co natura dała A roślinki - zostawiam wegetarianom, dla nich są jedyną alternatywą.

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ale ryż i makarony jesz, a to o nie między innymi chodzi.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
no ale nie jem ich dla białek tylko węgli - proste

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
no to ja juz nie wiem o co wam chodzi chyba sami sie zaplataliscie:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
No to chyba normalne, że jesz ryż dla węgli. Wiadome jest również, że nie wyskrobujesz białka z ryżu i go nie wyrzucasz do kosza, tylko wszystko zjadasz. Dlatego powinno sie to białko roślinne wliczać do bilansu. Osoby o wolnym metabolizmie mogą sobie pozwolić na większe ilości białka w diecie, ale ci z błyskawicznym metabolizmem powinni zachować podaż białka na poziomie 15-20% i wliczać je z każdego źródła.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Dokladnie jak pisze Danone...i skonczmy dyskusje bo tak zaczeliscie motac ze sam nie wiedzialem kto co pisze i do kogo

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Danone no ja już nie wiem co mam Ci odpowiedzieć...powtórzę się no ale dobraBiałka roślinne w odróżnieniu od białek pochodzenia zwierzęcego(jajka mleko mięso) mają niepełną pulę aminokwasów czyt.nie są najlepsze do budowy mięśnia. Dlatego staram się aby prócz jakiejś tam ilości białka roślinnego ( co jest nieuniknione ) spożywać 2g/kg masy ciała białek zwierzęcych. W tym wypadku to czy je wliczam do bilansu i tak nie ma już większego znaczenia...Danone skoro wliczasz i białko roślinne to czemu tracisz kasę na izolaty zamiast kupić dwa razy tańszą soję hmm...

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przydałaby się... :-)

Następny temat

Ocena diety i suplementacji

WHEY premium