SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bark Rezonans Magnetyczny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
Witam Wszystkich Mam kontuzje barku która ciagnie sie ok 1,5 roku z tym ze sama przechodzila , bylem na rechabilitacji troche pomoglo ale dalej jest zle , ostatnio bylem prywatnie u dobrego ortopedy który wyslał mnie na rezonans magnetyczny i wynik bardzo dobry , ale bark dalej boli przy sciaganiu np do ataku w siatkówce, oraz przeskakuje mi lekko pod koscia obojczykowa narazie lekarz dal mi drugi zastrzyk kolagenu i kazał delikatnie cwiczyc ? chociaż boje sie ze jak zaczne to moze mi cos sie stac w ta reke jeszcze gorzej ? czy w moim przypadku bedzie potrzebna artroskopia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Nie wiem,nie slyszalem,co mowil ten lekarz.Sam musisz podjac decyzje czy ufasz temu lekarzowi i uwazasz,ze leczenie przynosi efekty,czy idziesz sie skonsultowac z kims jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Jak na rezonansie nic nie wykryto to nie masz absolutnie o co się martwić. Ćwiczenia barków jak najbardziej wskazane. Zwracaj szczególną uwagę na poprawną technikę, rób ćwiczenia na mniejszych ciężarach i z większą ilością powtórzeń. Nie rób wyciskania zza głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
wklej opis rezonansu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
Staw barkowo-obojczykowy w normie.
Przestrzeń podbarkowa i sciegno m.nadgrzebieniowego bez uchwytnych nieprawidlowosci.
Panewka łopatki i obrąbek stawowy zmian nie wykazuja
Zarys glowy kosci ramiennej gładkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
no wskazań do artroskopii to tutaj żadnych nie ma.Jeśli masz fundusze,to namierz jakiś dobry gabinet fizjoterapeutyczny w swojej okolicy i przejdź się tam,żeby sprawdzili jak u ciebie ten bark funkcjonuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
wlasnie jeżeli chodzi o fundusze to brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
to lepiej żeby się znalazło,bo bark to skomplikowany temat i możesz sobie sam zaszkodzić nieodpowiednimi ćwiczeniami.Być może okaże się,że wszystko ok i masz sobie tylko zrobić przerwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
Słuchaj ortopeda który mnie leczy jest dość dobrym specjalistą no jakos mu zaufalem, Dostałem od niego takie zalecenie dostałem drugi zastrzyk kolagenu za tydzien mam kolejny, ostatni, zalecenie jest takie mam cwiczyc i chodzic na treningi w siatke. W tym troche sie boje jezeli coś sie naderwie i dalej będzie bolalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
zawsze lepiej odwiedzić kilku fachowców,niż jednego za mało,fizjo spojrzy na to z innego punktu widzenia niż lekarz.Z drugiej strony jeśli dotyczasowe leczenie przynosi efekty,to nie trzeba szukać gdzie indziej.Gdyby natomiast leczenie nie dawało efektu i ból się nie zmniejszał to możesz spróbować z tym fizjo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
ale mowisz ze po takim wyniku rezonansu magnetycznego artroskopia odpada? no kolagen cos tam pomaga ale dziwi mnie ze mam cwiczyc niz chodzic na rehabilitacje jutro mam ostatni zastrzyk kolagenu zobaczymy moze poprosze go o rehabilitacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
nie ma sensu niepotrzebnie otwierać stawu skoro z rezonansu nie wynikają żadne niejasności.Skierowanie może ci się uda załatwić,ale to dopiero połowa sukcesu,bo musiałbyś znaleźć jakiś dobry gabinet fizjo który ma kontrakt z nfz i krótkie terminy oczekiwania.W praktyce jeśli nie chcesz otwierać portfela,to trochę to napewno potrwa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czesciowy udar mózgu. ! Pomocy

Następny temat

Lordoza lędzwiowa

WHEY premium