SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRD-FID Masteron 100mg/ml

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
A kto napisal ze nie ma skutkow zadnych ubocznych ? kazdy steryd takie ma w wiekszym lub mniejszym stopniu...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no ok ale ci co go biora jeszcze nic o nich nie pisali wiec chyba sa znikome albo nieodczuwalne

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
przy okazji bede mogl przetestowac masteron jako antyestro, bo mam problemy z gino czasem nawet przy 100mg propa e2d. wiec jesli tym razem nic nie zaswedzi to znaczy ze master to czyni.he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
macieja - to ze nie odczuwaja chlopaki takich skutkow ubocznych jak przy trenie, nieznaczy ze ich niema
Moze miec i pewnie ma powszechne skutki uboczne jakie posiadaja pozostale srodki.
Tak naprawde to srodek slabo znany i stosowany w Polsce. Moze cos na zachodzie wiecej o nim wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nikt nie pisal,ze nie ma sajdow

ale nie odczuwac ich jkos znacznie jak np na trenie lub przy npp jesli chodzi o spadek libido itp

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
jordan a jak z prostatą? ja np na cyklu ktory sie odbija na mojej prostacie to nieraz stoje z 2-3min zeby sie odlac. pomaga troche palma sabalowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nie mam problemow , nie badalem nigdy , jakos sie nie moge przekonac do wizytu u lekarza zeby mi ...

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24666 Napisanych postów 68323 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538617
...pogrzebal gdzie niegdzie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
ja do pani urolog bym poszedl ale do pana nie ale jakos nie spotkalem pani urolog jeszcze

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24666 Napisanych postów 68323 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538617
ciekawe jaka reakcja gdyby stanął komus przy wizycie u urologa badz podobnych ??
ponoc bedac w banku spermy i walac kite nie mozesz dosc, przychodzi pigula i wlasnie wklada palec w odbyt i masuje prostate, wtedy ponoc dochodzisz bardzo szybko...
takze ryzyko staniecia paly przy badaniu prostaty chyba dosc duze

Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2009-08-01 16:20:36

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gh-Norditropin simplexx-novo nordisk 15mg

Następny temat

Kto zna ten środek

WHEY premium