SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOX , a wiek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Koksik1986:
Wszystkie informacje znajdziesz w spisie działu
https://www.sfd.pl/NAJWAŻNIEJSZE_TEMATY_działu_Uderzane-t445272.html

cynik75 - to zależy. Jeżeli zapisac sie do klubu moze dopiero za jakis czas to smialo niech w domu pracuje nad kondycja, rozciaganiem itp. a jesli moze juz teraz sie zapisac lecz chce najpierw sie porozciagac itp w domu, a dopiero pozniej zapisac sie na SW to mu sie to nie oplaca.

Wiec jesli mozesz zapisac sie juz teraz to idz i trenuj. Jesli dopiero za jakis czas to w spisie dzialu znajdziesz odpowiednie artykuły dot. przygotowanie sie do treningow SW

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
Może masz rację ale naprawdę jestem załamany swoją kondycją. Mam pracę siedzącą przy biurku więc moje stawy i ścięgna są w rozsypce. Chciałbym chociaż z miesiąc w domu poćwiczyć i pobiegać żeby potem na pierwszym treningu nie paść jak kłoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Idz na trening i trenuj. Kazdy zaczyna od jakiegos poziomu - jedni od zerowego i daja rade, inni od troche wyzszego i rowniez daja rade

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Chciałbym chociaż z miesiąc w domu poćwiczyć i pobiegać żeby potem na pierwszym treningu nie paść jak kłoda.

idź na trening, tam najlepiej popracuja nad Twoją kondycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Może najpierw pójdź do klubu poćwicz, i w domu rób te ćwiczenia rozciągające co na treningu?
Nigdy nie będziesz w pełni gotowy, zawsze będziesz mógł się rozciągnąć bardziej, poprawić kondycję... czyli po co czekać z pójściem do klubu aż będzie lepiej jak w pełni dobrze nigdy nie będzie, no i na początku nikt nie wymaga jakiś wysokich kopnięć, kopie się nisko ale dobrze technicznie i dopiero z czasem przechodzisz wyżej, zanim się nisko nauczysz kopać to się zdążysz rozciągnąć

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
Widzę że wszyscy jednogłośnie radzicie więc ok. Najwyżej po 1 treningu do szpitala trafie. haha
Ale jak ma ktoś jakieś zdjęcia to i tak bym prosił bo tamtych z linku który podałem nie mogę otworzyć.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
napisz potem jak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 226
rozciąganie będziesz robić na treningu dodatkowo możesz sobie powtarzać w domu...

Ja chodzę na street-boxing i tam jest dużo rozciągania, jak miałbym się uczyć tego ze zdjęć to by mi się nie chciało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
Ogólnie to mnie się też nie chciało nigdy. Ale postanowiłem sobie twardo że w końcu biore się za siebie i zacząłem biegać codziennie po pare minut dosłownie ale od czegoś trzeba zacząć. Rzuciłem palenie z dnia na dzień. Sztywne postanowienie. Jak narazie idzie dobrze, dziś jade się zapisać do klubu po paru treningach napisze jak jest i czy jeszcze żyję. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
a ja sie chcialem zapytac czy 13 lat to dobry wiek na zapisanie sie na kickboxing??

Kick-Boxing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mocna Bariera

Następny temat

naturalna a sztuczna masa ciała

WHEY premium