SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOX , a wiek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 226
Witam, mam pytanie, czy w wieku 19 lat dobrym pomysłem jest zapisać się na boks i czy można jeszcze coś osiągnąć zaczynając w tym wieku, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Dobry wiek
Może mistrzem nie zostaniesz(chociaż kto wie),ale trenować warto dla samego siebie.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Hm, osiągnąć coś zawsze można, jeśli jesteś zdeterminowany i na prawde zależy ci aby coś osiągnąć musisz poprostu ostro trenować, a to czy się do tego nadajesz wyjdzie podczas treningów. Masz już 19 lat, to o ile się nie myle łapiesz się do seniorów, oczywiście mam na myśli boks amatorski, tam to już w większości boksują tacy z niezłym stażem treningowym, ale wiadomo, że nikt odrazu cie z nimi do walki nie wystawi Więc luzik Zacznij chodzić na treningi i najpierw przekonaj się czy na pewno chcesz się w to wciągnąc, bo to jednak ciężki kawałek chlebai zawsze dawaj z siebie na treningu i na ringu 100 %. "Champions are made not born"

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Może orłem to nie bedziesz ale to zależy od Ciebie jak podchodzisz do boksu i czy masz "talent"... Chociaż we wrodzony talent nie wierzę... Bez treningu nie ma nic... Talent sie szlifuje a nie dostaje...

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Jeżeli chcesz ćwiczyć tylko to po żeby coś w sporcie osiągnąć to... olej sport i zajmij się czymś z czego ma się rzeczywiście korzyści, nie jestem pewny ale chyba Saleta zaczynał w wieku 19 lat, tyle że wg mnie SW się ćwiczy dla przyjemności a nie dla tytułów, rekreacyjnie zacząć można w każdym wieku,

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Potrenować można zawsze i to chyba wszyscy wiedzą ale na jakiekolwiek osiągnięcia jest juz chyba za pozno chociaz mozesz próbować

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 226
hm no kariera boksera nie trwa paru lat wiec czas jest na troche treningu, tylko zastanawiam sie czy w tym wieku ma się takie same możliwości przyswojenia techniki... o kondycję sie nie martwie... zastanawiam sie czy z biegiem lat jestem w stanie osiągnąć dobry poziom, nie mam zamiaru się z tego utrzymywać, tylko robić to dla siebie, ale moze mialbym szanse na jakis zawodach

o ile wiem to do ligi chyba nie przyjmą w tym wieku ? jest jakaś liga w warszawie gdzie by przyjeli :/ z tego co wiem to do 14-15 roku nabór jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
nie mam zamiaru się z tego utrzymywać, tylko robić to dla siebie no i od tego trzeba było zacząć
u mnie na kick boxing zaczął chodzić gość 45-55 lat i może bez sensu uczyć go kopać wysoko (bo już za późno na rozciąganie) albo przyswaja nowe techniki wolniej ale to że się rozwija to widać
Na ćwiczenie dla siebie za późno jest dopiero jak zdrowie nie pozwala, to że już nie masz szans się nauczyć tyle co Ci co zaczynali w wieku 12 lat nie znaczy że już jesteś stracony i nic się nie nauczysz

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Musisz sie starać to może jakoś zdałasz dogonić reszte grupy... Cieżki trening i może załapiesz sie na jakieś zawody Wszystko zależy od Ciebie a dla siebie to zawsze można potrenować
Powodzenia

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
Witam!
Nie chciałem dodawać nowego tematu żeby nie zaśmiecać forum. Mam takie błache pytanie. Mam 22 lata i nigdy nie trenowałem żadnych sztuk walki. Chodziłem na siłownię ale nigdy nie rozciągałem się zbytnio. Teraz chcę się zapisać na MUAY THAI dla samego siebie dla polepszenia kondycji ale zanim zapiszę sie do klubu chciałbym trochę się porozciągać w domu. Tylko jak to zrobić z głową żeby się nie uszkodzić. Zaznaczam że z moim rozciągnięciem w tej chwili jest naprawdę krucho. Przeglądałem forum i natrafiłem na to: http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm
tylko nie mogę otworzyć zdjęć. Jestem amatorem więc nie chcę sobie krzywdy zrobić. Może ma ktos jakies djęcia jak poprawnie wykonywać ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
zanim zapiszę sie do klubu chciałbym trochę się porozciągać w domu.

najlepiej porozciągasz się na treningu
naprawdę nie ma powodu, aby przed rozpoczęciem trenowania przygotowywac się w domu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mocna Bariera

Następny temat

naturalna a sztuczna masa ciała

WHEY premium