SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOOMBA!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1233


A co do ESTETYKI to macie foto, które dla niektórych wyda sie noramlne
Typowa praca farmera :)


<><><><><><><><><><><><><><><>
"IF I ALWAYS DO WHAT I HAVE ALWAYS DONE I WILL ALWAYS GET WHAT I HAVE ALWAYS GOT"

chcesz sie pośmiac?? wejdz: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=99418
Decool

MATEO J.E.B.I.E WAŁY >>>>>>>>> NA 40 ZŁ(KOSZULAKA SFD ZAMÓWIONA DOKŁADNY ROK TEMU)!!! NIE DAJCIE SIE W.Y.J.E.B.A.Ć Decool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
o na tym foto bardzo spoko wyszedles,powaga,najlepsze ze wszystkich i estetyki nikt juz chyba nie odmowi

"Powtarzaj stare zaklecia ludzkosci bajki i legendy
Bo tak zdobedziesz dobro ktorego nie zdobedziesz
Powtarzaj wielkie slowa powtarzaj je z uporem
Jak ci co szli przez pustynie i gineli w piasku"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm....ile ładnie uwydadniających się mięśni..ładnie!!
ładna sylwetka, sog dla Ciebie

Łysy nie podskakuj, bo dostaniesz łupieżu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sie chłopie nieobrazaj bop powiedziales ze mozemy krytykowac czy sei smiac czy cos takiego
a co do estetyki - zmieniam zdanie i mała rad ana przyszlosc - nienapinaj sie

pozdrawiam

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1233
Royal git git nie denerwuje sie masz soga na dowód mojego oszacunku dla twojej wypowiedzi

<><><><><><><><><><><><><><><>
"IF I ALWAYS DO WHAT I HAVE ALWAYS DONE I WILL ALWAYS GET WHAT I HAVE ALWAYS GOT"

chcesz sie pośmiac?? wejdz: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=99418
Decool

MATEO J.E.B.I.E WAŁY >>>>>>>>> NA 40 ZŁ(KOSZULAKA SFD ZAMÓWIONA DOKŁADNY ROK TEMU)!!! NIE DAJCIE SIE W.Y.J.E.B.A.Ć Decool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
ajeszce jednak cos dodam - ta Twoja pokazaowa poza jest troszeczke zle wykonana - nie staraj sie tak wysuwac motyli do przodu - nieciekawie wtedy wygladaja tylem
i ustaw inaczej nogi bo wygladaja jakby byly krzywe (chyba ze sa to ok)
w pozie przodem zas - nie wyginaj sie tak bardzo do tylu bo tutaj moze byc ten "estetyczny" blad ktory koledzy wyzej zauwazyli
tak tylko dodalem ...bez urazy oczywiscie


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved


Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-08-13 19:55:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3356
Royal Cn widzę ze znasz sie na kulturystyce ee tak w ogóle to zastanowiłeś sie w ogóle co Ty napisałeś po profilu klubowym widzę że niezły z Ciebie rzeźbista eehhh stary gwarantuje Ci że na pewno Twoja etetyka jest tysiąc razy mniejsza jesli sie mylę to mnie popraw i najlepiej zapodaj zdjęcie na forum swoje ejjj mi obojetnie czy z napięciem czy bez ehhh bardziio jestem ciekawy widzisz Ty u innych wady potrafisz wytykać a u siebie nie widzisz weż przynajmniej nie udzielaj sie ja wiem ze każdy ma swoje zdanie ale to zdanie musi być czymś uzasadnione a nie typu nie podoba mi się estetyka jak ci się nie podoba i jesteś wielkim specem tmógłbys napisać co Ci sie nie podoba poprzeć to przykładami i moze napisać jak ma sobie z tym poradzić co co o Tym myślisz tylko krytykować potrafisz a tu widze Ty jako ze rzezbę robisz i tu decool po prostu ejjj zazdrościsz bo ty do tego nie doszedłeś i twoja wypowiedż jest tylko potwierdzeniem zazdrości i chcesz go skatowac zamiast podbudować lub udzielić cennych wskazówek (trzeba sobie pomagać przyp.DE_COOL:) a wiec wes sie zastanów i nie rzucaj słów na wiatr bo stary ejjj a w ogóle to jak jesteś taki znawca to dawaj swoja urzezbiona estetyczna fote ejjj bo innych łatwo się krytykuje nie POZDRO dla DECOOL !!!!

IF you HIT ME we will hit you back HARDER !!!
*****************************
''...nieważne jak długo trenujesz ,najważniejsze jest TO jak dużo energii i zaangażowania wkładasz w kolejne próby pokonania swoich słabości"" <Mestre Bimba> {
*****************************
Pozdrawiam wszystkich ambitnych !!!

IF you HIT ME we will hit you back HARDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
EMPIRER - Royal_CN to Manijaq - spojrz w podpis a pozniej wydawaj sady ...

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3356
no widzisz popatrz na KANARKA widzisz róznicę miedzy twoja wypowidzią a jego widzisz on napisał co mu się ni podoba i poparł to w konkretach czyli co ma robić i jak a Ty spójrz tylko __________------ <no comments>

IF you HIT ME we will hit you back HARDER !!!
*****************************
''...nieważne jak długo trenujesz ,najważniejsze jest TO jak dużo energii i zaangażowania wkładasz w kolejne próby pokonania swoich słabości"" <Mestre Bimba> {
*****************************
Pozdrawiam wszystkich ambitnych !!!

IF you HIT ME we will hit you back HARDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ****a tyle napisalem i mi sie skasowalo

w skrocie
ocena pod wzgledem estetyki - tu ma znaczenei co mi sie podoba a co nie(co jest mile dla oka)
ocena a'la sedziowie na zawodach - tu oceniam miesnie(budowe) i wrazenia estetyczne moge se w dupe wsadzic

widzisz roznice??

pozatym juz sobei z decoolem wyjasnilem co i jak(sog )

czy sie neiznam na kulturystyce
https://www.sfd.pl/1/images2003/20030522201927.jpg - to moje foto po bodajrze 5miechach treningu, zaczynalem od 29 w bicu

klutnie proponuje zakonczyc bo jest zupelnei bez sensu

pozdrawiam

ps:wogole to po kiego H.U.J.A domnei zaczynales???

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjne zdjęcie

Następny temat

Siła,masa i objetość mieśni.....

WHEY premium