SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BATONY OLIMP. Kiedy powracają do sprzedaży? co z nimi będzię?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
jeśli "zmiana pudełka" wyłączyła te batony z rynku na 3 (?) miesiące to co dopiero by sie stało przy zmianie smaków ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widze ze post robi sie lekko nerwowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
BestMuscle - rozwin ta mysl bo w takim ujęciu może uchodzic jedynie za brednię... zobaczymy czy potrafisz madrze uzasadnić swoje domniemania
od jakiej strony OLimp nie dba o klienta i kto dba wg. Ciebie- podaj adres innymi słowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
fakt
trudno miec pretensje do Olimpa o brak dbalosci o klienta

ale temat jest nie o tym a niechialbym aby przerodzil sie w klotnie
prosze wiec baczyc na slowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 740
BestMuscle - rozwin ta mysl bo w takim ujęciu może uchodzic jedynie za brednię... zobaczymy czy potrafisz madrze uzasadnić swoje domniemania
od jakiej strony OLimp nie dba o klienta i kto dba wg. Ciebie- podaj adres innymi słowy

a czy ja pisalem ze olimp nie dba o klienta? czytaj ze zrozumieniem jak pelnisz tutaj jakas wazniejsza funkcje, jako ze nie zrozumiales mojej aluzji napisze wprost: smieszylo mnie zdanie pracownika o firmie dla ktorej pracuje: "to w takim razie innego adresu juz nigdzie nie ma"-jakbys pracowal dla kogo innego to on bylby ''najlepszy'' bo byc sedzia we wlasnej (a raczej pracodawcy) sprawie to smieszna rzecz, tym bardziej ze sie tak oburzyles, z takimi emocjami to chyba nie ta branza

p.s. sa firmy ktore bardziej dbaja o klienta, przykladu nie trzeba daleko szukac, ostatni wasz konkurs i "wyplata" (a raczej ich brak lub niezgodnosc) nagrod, oczywiscie nie musialem tego pisac, ale skoro nalegales..

spokojnie.


Zmieniony przez - BestMuscle w dniu 2008-08-21 22:00:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
p.s. sa firmy ktore bardziej dbaja o klienta, przykladu nie trzeba daleko szukac, ostatni wasz konkurs i "wyplata" (a raczej ich brak lub niezgodnosc) nagrod, oczywiscie nie musialem tego pisac, ale skoro nalegales..


spokojnie

mylic sie jest sprawa ludzka
sprawa znajdzie swoje szczesliwe rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 740
nie jest to moja sprawa ale nie watpie ze tak nastapi, tylko jesli wasi pracownicy kieruja sie emocjami to trzeba im troche glowe ostudzic, w tym wieku i na tym stanowisku mlodziencze hormony nie powinny grac roli
pozdrawiam i czekam na batony, moze czas na nowo ich sprobowac.

Zmieniony przez - BestMuscle w dniu 2008-08-21 22:07:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
BestMuscle - od strony emocjonalniej mnie nie podejdziesz bo to stara zagrywka- mówiąc prosto polega ona na chęci zdenerowoania rozmowcy przy jednoczesnym uspokajaniu- oczywiście nawet bez, a wlaściwie przewaznie bez takich oznak- co ma w zamysle "prowokatora"[nie wiem czy to brac w cudzysłow czy nie...] ma w praktyce doprowadzic do takowego

ale mniejsza z tym- ja tutaj u Ciebie odnajduje jakąś nutkę frustaracji, zawodu, jakby Ci faktycznie Olimp zawinił, albo ktokolwiek a w zwiazku z tym może szukasz "winowajcy" dla wiekszych czy mniejszych niepowodzeń- na jakimkolwiek polu[pisze to nie by Cie zdenerwowac lecz aby uświadomić, ze czasami może sie tak dziac niejako podświadomie, więc polacałbym szczerze przeanalizować motywy tego co piszesz].

musimy ustalić- choc nie powinienes tego odczytywać jako tłumaczenie sie przed kimkolwiek, więc i przed Tobą- że napis pod nickiem, czy wprost dosadnie wyrażane poparcie nie musi jeszce oznaczac pracy dla kogokolwiek, a tym bardziej "mentalności chorągiewki" bo jak >>zupelnie bezsensownie<< piszesz cos w rodzaju; a rzcej doslownie; jakbys pracowal dla kogo innego to on bylby ''najlepszy''- oczywiście teraz zdajesz sobie sprawę z bezsensu, żeby nie napisac głupoty takiego postawienia sprawy[przynajmniej wierze w to że obudzi sie po przeczytaniu tego/choc nie musialem Cię wyprowadzać z błędu/ w TObie choc nutka rozsądku, realizmu a przede wszystkim może poszerzy sie Twoja zdolnośc myslenia.

...bo jak już chyba zauwazyleś wiecej zrozumialem z Twojej wypowiedzi niż Ty pisząc ją

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-08-21 22:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ja sie zgubilem ale jest juz pozno ide spac

milych konwesacji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 740
nie tylko Ty Biniu sie zgubiles
wiecej pokory Panie apokalipsa a mniej filozofowania o sprawach najprostszych (o wmawianu na sile pewnych kwestii nie ustosunkuwujac sie do podanych przeze mnie argumentow nie wspomne), ktore i tak jak widac nie dochodza

milej nocki wszystkim

Zmieniony przez - BestMuscle w dniu 2008-08-21 23:03:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP MRP Perfect Body- jak długo może stać rozrobione? :)

Następny temat

Plakaty... Proszę :)

WHEY premium