SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARK

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
Witam


Opowiem w skrócie moja historie. W marcu bierzącego roku wszystko sie zaczelo , po treningu poczulem dziwny bol w okolicy stawu barkowo obojczykowego. Myslalem ze to jakas p******a i przejdzie po paru dniach . Tak sie tez stalo, lecz po kolejnym treningu sytuacja sie powtórzyła. Tak bylo przez pare tyg az wkoncu nie bylem w stanie skonczyc treningu. Zapisalem sie wiec na przeswietlenie ktory wynik wzialem ze soba do lekarza(na NFZ) ktory ogladnal i powiedzial ze żadnego pęknięcia nie widzi. Zrobilem u niego usg i stwierdzil ze mam OBRZĘK STAWU BARKOWO OBOJCZYKOWEGO , nic groznego... przejdzie po 3 tyg, ale radzi odpuscic treningi zeby szybciej przeszlo i zaleca zabiegi (laser. pole magnetyczne. prąd). Ku mojemu zadowoleniu ze to nic groznego z wielkim optymizmem zapisalem sie na te zabiegi oczywiscie prywatnie i odpuscilem treningi całkowicie. Czas mijał a ja nie widzialem zadnej poprawy . Po 10 zabiegach fizjoterapeuta stwierdzil ze jesli nie ma poprawy to nie ma sensu dalej kontynuowac i wyrzucac kase w błoto( przynajmniej szczery byl) Tak minelo juz prawie 7 miesiecy i dalej nie cwicze . Wkoncu sie zebralem i zrobilem usg u porządnego lekarza sportowego ktory zrobil mi porządny opis i stwierdzil ze tylko rehabilitracja może mi pomóc . Wklejam opis i moze ktos bedzie mogl cos doradzic zanim sie zapisze na zajęcia . Przez ten okres zauważylem ze mam problem z rotacja lewej ręki co odrazu lekarz sportowy wyłapał . Dodam ze mialem kiedys problem z lewym barkiem , cos tam pęknietego mialem , juz nie pamietam dokladnie bo to dawno bylo ale mialem gips .

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fifoza i rotacja kręgów

Następny temat

Czarna plama na twardówce.

WHEY premium