SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BADANIA z ciągle trwającego cyklu:-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Morfo rozjechane, przerabiałem to rok temu, krew gęsta (sam chyba pisałeś o problemie z pobraniem), mi pomogło zejście na minimalne dawki testa na bodajże 6-8 miechów (ale nie sądzę, żebyś to planował). prolkę do zbicia, ja juz przy 2 razy ponad normę odczuwałem pewne problemy (libido, nastrój) dałem pierwszy raz 1 tabsa caba, potem 0,5 tabsa e7d, dam na wszelki wypadek 2 tyg dłużej od trena e.

ALT i ASP nie za wysokie wg mnie (ale mogę się mylić) widziałem gorsze u kumpli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Tak pisałem o gęstej krwi na boldzie. Planów na zejście nie mam chyba że ma jakiś krótki mostek na samym tesciu. U mnie libido ok, nastrój tu czasami różnie bywa. Jutro zaczynam caba łykać. Co do alat i aspatu różnie miałem, max normy miałem alt 600, asp 220. Zastanawia się nad przybiciem Hcg bo już czas, tylko czy e2 nie wywali bardziej?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno podskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ja ostatnio dałem hcg 4x2500 iu e3d i do każdego strzału hcg dałem 1/4 tabsa ari. Ari dobrze na mnie działa i było git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 92 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5604
Miałem podobnie gęstą krew po maratonie m.in. na boldzie. Przed operacją wyszła dodatkowo kiepska krzepliwość, zabieg trzeba było przesunąć, pół roku off + Acard ed na stałe i spadło do górnej granicy widełek. Minęło kolejne pół roku bez bolda na małych dawkach testo, planuję ponowić badania na dniach przed planowanym powrotem do męskich dawek i treningów. Zobaczymy :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co teraz zmienic w cyklu??

Następny temat

Tren -> DNA

WHEY premium