SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóleee stwaów!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
wiesz co... trudno mi powiedziec czego sie pozbylam bo niebardzo rozmawialam z doktorową. cos wspomniala o tym ze ospen ktory przyjmowalam jest wlasnie na to zeby zakazenie paciorkowcami nie powtórzyło sie. mysle wiec ze jednak juz sie ich pozbylam:) jutro prawdopodobnie jade do szpitala polezec troche. mają zrobic mi badania jakies dokladniejsze zeby sprawdzic jaki dokladnie lek mi przepisac bo wiadomo ze są strasznie toksyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
a cala ta choroba wziela sie ze zwyklego zapalenia gardla. cale szczescie ze to sie "tylko" tak skonczylo bo jestem osobą spiewającą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
a co do tego co mi dolegało: bolało mnie kolano wiec sie przyjrzałam i zobaczyłam obrzęk. troche sie przestraszylam. ale na szczescie bylam umowiona juz do przychodni na wizyte w związku z piętą ktora bolala mnie juz duuuzo wczesniej niewiadomo dotąd od czego, a boli mnie caly czas. pewna pani doktor stwierdzila wiec ze trzeba mnie jak najszybciej skierowac do szpitala z kolanem a pieta to "glupota" jak to ona nazwala. co z tego ze chodze caly czas na palcach... i tak lezalam sobie ponad tydzien w szpitalu. a co tam zrobili?? badania krwi i stwierdzili ze musze jechac do innego szpitala bo oni nic z tym nie potrafią zrobic;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Kasia i jak wrażenia od doktor Rasińskiej??

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
amaris, pieta, sciegna, miesnie, to wszystko wiaze sie ze stawami

madie, bardzo pozytywne wrazenia, jakby nie to ze mialam wizyte o 8:15 a juz 2 osoby byly przede mna w koleje, a ja ******la czekalam bo nie wiedzialam ze obowiazuje przezde wszystkim godz, nie kolejka!
Wprawdzie nic odkrywczego mi nie powiedziala ale mam jecgac do niej bedzie mnie cos bolalo bez zapisow! to wtego da mi skierowanie do szpitala bo jak zwykle jak mam wizyte u lekarza to mnie akurat nic nie boli ;)
Poki co dostalam lek wspomagajacy w zaburzeniach sercowo-naczyniowych oraz alkoholizmie :D witaminke znaczy + lek homeopatyczny na zmiany w stawach. Gdyby nic sie nie dzialo mam zglosic sie za miesiac, pozyjemy, zobaczymy. A, i cwiczyc mi kazala bo mam krzywy kregoslup podobno :/ moze ktos zna cwiczenia na wzmocnienie miesni trzymajacych kregosłup?
No i ze za chuda jestem to to wszystko tak czuje jakby bardziej, ze moze rzeczywiscie po paciorkowcach te rewelacje... takie tam ;)
Ciekawe czy ten preparat Zeel jest skuteczniejszy od Glukozaminy?
W kazdym razie zyje nadzieja, moze nie bedzie tak zle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
jeszcze jedno, madie znasz dni i godz kiedy Rasinska przyjmuje? Bo nie spisalam sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
tak, tyle ze moj problem zacząl sie od pięty. i to nie jest od zapalenia gardla tak jak stawy kolanowe i biodrowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
srody po poludniu, czwartki rano a dalej nie pamietam. Nie wiem czy ten preparat jest skuteczniejeszy od glukozaminy bo mi on akurat naprawde pomaga wiec nie probowałam nic innego:)

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
a dlugo go juz bierzesz? w sumie jestem pelna nadziei bo on odbudowuje chrzastke wiec jest szansa na normalne zycie zanim znajdziemy przyczyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
teraz konczy sie moj drugi "kurs"
nie wiem czy wiesz jak sie bierze glukozamine. Ja biore od polowy maja, 3 tabletki po 500 dziennie , przez poltora miesiaca. potem obowiazkowo trzeba zrobic poltora miesiaca pprzerwy. I znow od nowa. Ja niedlugo bede miała 2 przerwe. A co do skutecznosci to juz po okolo miesiacu bardzo mi pomogła, zauwazalnie.

Poza tym hmm nie wiem czy to niescislosc ale glukozamina nie odbudowywuje chrzaski. Przynajmniej nie w tak jak było przed chorobą. Raz zniszczonej chrzaski nic chyba nie odbuduje choc sa spory na ten temat. A glukozamina przyspiesza po prostu odbudowe takiego gabczastego czegos co robi sie w kolanie zamiast chrzaski ale oczywiscie jest o wiele mnie wytrzymałe. Poza tym ułatwia tarcie kosci miedzy soba wspomagjac produkcje mazi:)

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jasny kolor stolca po zmianie diety

Następny temat

strzela mi w mostku/ból mostka

WHEY premium