SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóleee stwaów!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
hmm duzo wskazuje na to ze jest to zwiazane z bakteriami. mialas jakies klopoty z ukladem moczowym ? co lekarze na to ? bo te wyniki powinny im dac troche do myslenia

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
nie, nie mialam zadnych klopotow z układem moczowym. lekarze powiedzieli ze to ASO nie ma nic wspolnego z moją chorobą, ale to dobrze ze sie obnizylo;/ i to by bylo na tyle co mowią lekarze. obecnie nie chcą mnie przyjąc do szpitala, bo jest strajk. dopiero od 4 sierpnia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ciekawe. no nic zobaczymy co bedzie po szpitalu

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Witam!

Nie chcę Cię straszyć, ale moja siostra miała podobne problemy. Zaczęło się od pięty i szło w górę. Po roku lekarze stwierdzili gościec. Zaczęło się to, gdy siostra miała około 16 lat. Teraz ma 26 i przykro jest nanią patrzeć. Jedyny ek jaki pozwala jej w miare normalnie funkcjonować to Areva (kuracja 500zł miesięcznie).
Konroluj się, nie siedź w przeciągu i na zimnie. Posłuchaj wypowiedzi innych na forum i nie forsuj się na siłowni a już na pewno nie pływaj w morzu. Nie denerwuj się jak ktoś radzi, myć się trzeba :). Pozdrawiam i mam nadzieję, że u Ciebie jest to jednak coś co da się wyleczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
dziekuje za odpowiedz. na szczescie to raczej nie bedzie to:) guzow ani zaniku mięsni nie mam wiec uff... przykro mi z powodu siostry:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Darek - nie ma strice choroby jak gosciec, jest to stare okreslenie chorob o podlozu autoimunnologicznym, obecnie zwanych chorobami reumatologicznymi (chodz do autogresywnych zalicza sie tez kolagenozy wszelkiego rodzaju). na co konkretniej siostra choruje ? a do zaniku miesni moze tez dojsc i u osoby zdrowej jesli nie bedzie przez dlugi czas danego miesnia uzywac, u osob chorych lub ze sklonnoscią do tego zachodzi to szybciej

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
jutro dzwonie do szpitala i umawiam sie na wizyte u mojej pani doktor:) kazala mi odstawic ospen bo juz ASO jest w normie:) znajoma powiedziala mi ze jesli mialam podwyzszone ASO to mozliwe ze mam klopoty z sercem. czy powinnam zrobic badania??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Witam ponownie,
Konkretnie lekarze powiedzieli, że jest to gościec postępujący. Nie jest to zanik mięśni ale postępujące zapalenie stawów.
Skoro piszesz, że nie ma czegoś takiego jak gościec to muszę się dowiedzieć. U siostry dochodzi jeszcze kilka czynników, między innymi otyłość, niestety ból uniemożliwia jakikolwiek wysyłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
Johny brałeś winstrol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
podwyzszone ASO swiadczy o infekcji paciorkowcami co niestety powoduje zapalenie stawow. Ja rowniez mam problem ze stawami i nie tylko :/ wykryto u mnie paciorkowce i gronkowce, zastanawiam sie czy to wszystko? bo nie szczegolnie widze rezultatow leczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jasny kolor stolca po zmianie diety

Następny temat

strzela mi w mostku/ból mostka

WHEY premium