SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w klatce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
to twoj 1 cykl ? jezeli tak to naczytales sie co moze ci sie po tym stac i sobie to teraz wkrecasz ze cie to boli.To jest poprostu wkreta bierzesz cos a jednoczesnie sie boisz o swoje zdrowie . Praktycznie kazdy tak mial jak zaczynal swoj 1 cykl . Mozliwe ze sobie wkrecasz a mozliwe ze uszkodziles sobie klate spiac,lub na silowni cwiczac.Najlepiej idz do lekarza i mierz cisnienie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Autor raczej nie wkręca ja mam coś takiego bez mety..Jak się bierze mocny wdech to jak by ktoś igły wbijał ale nie zawsze tylko czasami tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2969
2 cykl, przy pierwszym nie mialem czegos takiego.

"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej.
Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z cięzkiej i wytrwałej pracy pomogą Ci stworzyć nowe, lepsze życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Najlepiej idz do lekarza . ale watpie ze to przez mete..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2969
poczekam do konca cyklu, raczej nie bedzie zapozno. jak nie przestanie to pojde wczesniej...

"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej.
Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z cięzkiej i wytrwałej pracy pomogą Ci stworzyć nowe, lepsze życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
a jestes pewny ze ta twoja meta z genesisa nie jest podj**ka? Bo z tego co wiem genesis ma bardzo duzo podrobek.Ale nawet jesli to nie powinno wystepowac po tym cos takiego jak bul w klatce.Skoncz cykl jezeli bol bedzie sie nasilal albo nie odstepowal idz koniecznie do lekarza a na dzien dzisiejszy zabezpiecz sie w jakies masci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
Palisz szlugi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2969
nie, na noc posmarowalem klatke VapoRub ;)

"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej.
Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z cięzkiej i wytrwałej pracy pomogą Ci stworzyć nowe, lepsze życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2969
razem ze mna bierze ja jeszcze 4 innych kumpli i nic im nie ma...

"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej.
Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z cięzkiej i wytrwałej pracy pomogą Ci stworzyć nowe, lepsze życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
wydaje mi sie ze to poprostu zbiek okolicznosci .Bol powinien ustapic bo to napewno nie jest przez mete.Zryj mete do konca potem wybierz sie do lekarza chyba ze bol bedzie sie nasilal to idz wczesniej ale watpie wydaje mi sie ze powinien ustac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc fachowa z boldagenem....

Następny temat

Muscle test + metanabol. Tak czy nie?

WHEY premium