SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 451
Hejo,tydzien temu przywalilem troche wiecej ciezaru w 2 serii w wyciskaniu sztangi na lawce poziomej(140kg) zrobilem 4 ruchy i jak robilem pierwsze powtorzneie to poczulem bol w miejscu gdzie konczy sie klatka a zaczyna bark(sciegno?) bol pojawia sie teraz w cwiczeniach na klatke , pompkach na poreczach i podciaganiu sie na drazku.; o dziwo kiedy trenuje barki ból nie wystepuje. dzis zaczalem jesc animal flex. co myslicie? o co chodzi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczenia na rotatory mogą pomóc w szybszej regeneracji barku.
https://www.sfd.pl/[ART]_Jaki_błąd_popełniasz_przy_robieniu_barków_O_rotatorach.-t1012788.html

Do tego przy wyciskaniu dobrze jest zadbać o właściwą pozycję (mostek, ściąganie łopatek itp.) aby nie obciążać barków.
http://potreningu.pl/artykuly/2520/szesc-powodow--dlaczego-twoje-wyciskanie-lezac-jest-kiepskie 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Też kiedyś tak miałem, boli kość obojczykowa i promieniuje? Zrób przerwę ,a później lepsze rozgrzewki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141
Ja też przekonałem sie ze solidna rozgrzewka to podstawa i nie ma z nią żartów.Po kontuzjii przeznaczam na nią z 25 min
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo czy Gino-długoletni problem

Następny temat

Słabo się czuję po ćwiczeniu

WHEY premium