SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol w barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Witam wszystkich.Postanowilem si ewas poradzic bo ja sam juz nie wiem ocb?A wiec jak w temacie.Bol w barku to chyba temat bumerang u kazdego pakera.Mnie on juz dopadl kilka lat temu ale wowczas bylo to efektem slabych rozgrzewek.A teraz znow mam z tym klopot i totalnie nie wiem dlaczego.Zwlaszcza ze pojawia sie on zawsze po treningu klaty na skosie i jest cholernie bolesny przez kilka dni.Jak juz prawie ze zniknie to kolejny trening klaty i trach znow to samo.Dodatkowo dziwne bo od 2 miesiecy jestem na stalej suplementacji glukozaminy a dokladneij Arthroblock bo mi kolana troche nawalily.Co o tym sadzicie?Dzien przed klata mam zawsze barki nie wiem czy to ma jakis zwiazek zwlaszcze ze po barkach jest spoko.Rozgrzewka tez raczej oki wiec co?Co do cwiczen to wyciskanie na skosie 5 seri,pozniej rozpietki 5 seri last to hantle tez 5 seri.Bol pojawia sie zawsze pod koniec 1 cwiczenia wyciskania sztangi.Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1919
Zwróć uwagę na swoją szyję. Czy trzymasz ją prosto, czy dbasz o jej rozgrzewkę, czy nie ma w kręgosłupie szyjnym jakichś zwyrodnień (to już raczej lekarz) itp. Ból barku często jest efektem jakichś problemów z szyją. Ja się z upierdliwie powracającym bólem barku uporałem się właśnie dbając o prawidłową postawę i ćwiczenia karku - jego fatalny stan był (dalej jest) efektem hektogodzin spędzonych przed kompem.

I jeszcze jedno - nie rób klaty w dzień po barkach, daj większą przerwę między ćwiczeniem tych partii.

No i jeszcze jedno (jakby oczywiste) - sprawdź (poproś kogoś żeby sprawdził) czy przy tym wyciskaniu w skosie technika Ci nie szwankuje.

Zmieniony przez - gravedigga w dniu 2007-08-07 10:45:09

Zmieniony przez - gravedigga w dniu 2007-08-07 10:48:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Dzieki za info.Co do szyji to hmmm raczej jej jakos specjalnie nie przekrecam a podczas rozgrzewki zawsze orbie 10 obrotow w lewo i tyle samo w prawo wiec dodatkowo chyba tez to zawsze cos daje.Co do techniki to dla pewnosci sprawdze by wyeliminowac kazdy mozliwy blad.Jkais czas dawalem rade robic klate po barkach no ale widac czas na zmiany hrhr.Raz jeszcze dzieki za info i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776824
Wydaje mi sie ze masz kontuzje rotatorów stawu barkowego często występuje na skutek słabej rozgrzewki, poszukaj w wyszukiwarce jest jedno ćwiczenie które pozwoli je wzmocnić
Jeśli barki bolą Cie przy wyciskaniu na skosie to nie zaczynaj treningu od tego ćwiczenia wrzucaj je później i zobacz jak bedzie
Nie przerywaj terapii kolagenem i glukozaminą dają efekty przy długofalowym stosowaniu.Polecam Arthrox drin daje fajne skutki w rozsądnej cenie.

Rozgrzewaj barki szczególnie dobrze biorą udział we wszystkich cwiczeniach (pomijając nogi i przedramiona) i cięzko sie leczy kontuzje

PS Spróbuj zluzować z cięzarem przy skosie pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Hej.No na to wyglada ze to to;/ znalazlem tez art [https://www.sfd.pl/temat247576/#post0] o tym cwiczeniu wiec nie pozostaje mi nic innego jak wdrazyc je w zycie.Dzieki za pomoc i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776824
to jest ten art wrzuciłem jakis czas temu do treningu i odczułem poprawe pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron - analiza wyniku

Następny temat

szczupła twarz!!

WHEY premium