SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból wątroby...?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Witam, obudziłem się dziś rano z lekkim bólem wątroby, najpierw zbagatelizowałem to, ale cały czas odczuwam ten ból - WTF? Ból pojawia się gdy zegnę tułów tak jakbym chciał wykonać brzuszki na siedząco, albo gdy przechylę tułów w prawo, gdy leże albo siedzę normalnie nic mnie nie boli. Czy może to być objawem otłuszczonej wątroby? Czy może tylko podczas snu sobie coś odgniotłem, a może za bardzo ostatnimi dniami wątrobę wymęczyłem?? Od piątku jadę taką dietą: https://www.sfd.pl/Dieta_na_mase-t866721-s2.html 
Dodam jeszcze że mój wiek to 19 lat nigdy żadnych sterydów nie brałem, ostatnio odżywki jadłem ponad rok temu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
watraba nie jest unerwiona wiec nie boli, jesli cos ci dolega idz do lekarza i zrob badania

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
No cóż, wydaję mi się mało prawdopodobne żeby w tak młodym wieku już mieć poważne problemy z wątrobą, myślę że poczekam ze 2 dni i zobaczę jak to będzie, dzisiaj odpuściłem sobie tą dietę bo trochę powiem szczerze przestraszyłem się :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
"watraba nie jest unerwiona wiec nie boli," Nie no pewnie ...lekarze badaja Chelmonskiego niby po co? Zeby tak sobie w prawy luk zebrowy postukac ? Pomyslcie troszke a potem piszcie .

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
A jak Twoje bole ? Ustapily ?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Bolała mnie przez dwa dni (pon, wt) zastanawiam się czy w niedziele nie przesadziłem z żarciem - sporo smażonego (wiadomo niedzielne obiady). W tej chwili już raczej nie boli, tylko jak za dużo zjem czuje jakby pewien dyskomfort (inne uczucie niż poprzednio) po prawej stronie brzucha w okolicach wątroby, przechodzi po 30 min. gdzies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Podstawa to zbadaj parametry wątroby.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Zauważyłem dziś ciekawą zależność, od piątku (15.06.12) codziennie jadłem około 35g. orzechów włoskich, wątroba zaczęła mnie boleć w poniedziałek (18.06.12). Dzisiaj nie jadłem orzechów tylko zastąpiłem je łyżką oliwy z oliwek i nic mnie nie boli, nawet minimalnie... czy jest możliwość żeby te bóle były spowodowane orzechami??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Sex z partnerką jak Ci nie wyjdzie też będziesz nam opisywał...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Nie bardzo rozumiem z czym masz problem...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Moze miec znaczenie , gdyz tłuszcz z orzecha a tłuszcz z oliwek się roznia od siebie.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chrupanie w barku

Następny temat

niskie ciśnienie

WHEY premium