SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niskie ciśnienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 836
Witam,

Już od dawna cierpie na chroniczne zmęczenie. Teraz postanowiłem się pobadać i pomiar wskazuje ciśnienie na poziomie 120/55-65max. Dodam, że jestem na redukcji, szamie spalarke w skład której wchodzi geranium, koffa itd, wydaje mi się, że ciśnienie powinno być większe, a tymczasem jest jak jest. Kawy nie pije bo nie lubie, jedynymi dopalaczami jest spalacz i duże ilości zielonej herbaty.

Iść do lekarza czy "leczyć" się na własną rękę? Co może być przyczyną tak słabych wyników?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 736 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17057
jesteś niedociśnieniowcem i tyle - ciesz się. Twoje organy zużywają się wolniej i mniej je eksploatujesz ćwicząć - niedociśnienie to lek na długo wieczność :) . też należę do tej grupy - dużo chodzę, zawszę z słuchawkami w uszach i to jakoś podpala do działania. jednak bez kawy rano nie ruszam, bez sensu :D

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1966
"niedociśnienie to lek na długo wieczność :)" to akurat nie jest prawda. Co rozumiesz przez "chroniczne zmeczenie " ?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 836
wstaje - jestem zmęczony, w ciągu dnia jestem ociężały, wszystko mnie boli, mało we mnie świeżości, chęci do działania itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
'niedociśnienie to lek na długo wieczność' - to akurat jest prawda hack_pl. masz jakieś argumenty na to, że nie jest ? zużywalność podzespołów DUŻO mniejsza = żywotność długo większa, prosta zasada. Każdy lekarz to powie, chyba, że Ty jesteś wyjątkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1290 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41914
Też mam dosyć niskie ale zacząłęm więcej solić i jest lepiej ^^.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Super pomysł, więcej solić .. biała śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1290 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41914
Zatem co byś radził?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja nie ruszam się z domu bez porannej kawy. Świetnie się po niej "oczyszczam" z rana, mam miejsce na dobre i pełne śniadanie a do tego kofa działa, tylko co jakiś czas trzeba zrobić "detoks" bo się organizm przyzwyczaja :D. Dla mnie to główny sposób na lepsze samopoczucie, kawka rano i w południe[rzadko,ale w senne dni się zdarza] i można działać . Trzeba pamiętać, żeby nie zamulać się słodyczami czy innymi syfami podczas bycia niskociśnieniowcem, bo zasnąć przy biurku można :d .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Co do cukru to wiem właśnie, zanim się tego doczytałem sam to odczułem. Co do kawy to zbytnio się po niej poce także chyba dla mnie odpada ;/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1065
tez tak miałem lekko i mam (teraz mam troche wyzsze ale i tak jestem ospały itd), wystarczy pol tabletki kofeiny (czyli 100mg) i jest ok na pare godzin.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból wątroby...?

Następny temat

Problem z przełykiem ?

Masa